×
Seferihisar Ne Yapılır?

Seferihisar’da öncelikle sokaklarda güzel bir keşif yürüyüşüne çıkabilir ve bolca fotoğraf çekebilirsiniz. Doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. İsterseniz bir bisiklet turu ve piknik de planlayabilirsiniz.

Deniz kenarında yürüyüş yapabilirsiniz. Eğer yaz mevsimindeyseniz Seferihisar’da ve Sığacık’taki Akkum Plajı’nda denizin ve güneşin tadına doyarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Gün batımında Cenevizliler'den kalma Sığacık Kalesinden yat limanını ve çevreyi seyredip, tarihi kaleiçi evlerini gezebilirsiniz.

Karakoç Kaplıcaları’na gidebilirsiniz. Osmanlı döneminden kalan cami, han, hamam, çeşme ve anıtları görebilirsiniz. Çarşıda alışveriş yapabilirsiniz. Teos ve Lebedos Antik Kentleri’ne gidebilirsiniz. Roma Hamamı’nı, Tümülüsleri ve Karaköse Harabeleri’ni görebilirsiniz.
İzmir merkezde vakit geçirebilirsiniz. Kordon’da güzel bir tur attıktan sonra Saat Kulesi’ni görebilirsiniz. İzmir Kumru ve Boyoz yiyebilirsiniz.
Seferihisar’da akşam, gün batımına karşı balık keyfi yapabilirsiniz. Çeşit çeşit deniz ürünü, taze mevsim balıkları ve zeytinyağlılar iyi gelecektir.

Su altı hazinesi keşfetmek isteyenler için ise Teos Ekmeksiz Koyu doğru adres. 12 İyon kentinden birisi olan Teos Antik Şehri ise antik dünyanın en büyük Dionysos Tapınağına, agora, tiyatro, odeon, surlar ve liman kalıntılarına ev sahipliği yapıyor.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler