Beyoğlu / Taksim Küçük ve Butik Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
22.05.2024
Çıkış
23.05.2024
Misafirler
2 misafir
4.7 · Harika · 7 yorum
Faik Pasha Suites, Beyoğle/Taksim İstanbul
Beyoğlu Çukurcuma'da Tarihi Otel
En iyi fiyat alınıyor
5.0 · Harika · 3 yorum
Hammamhane Hotel, Beyoğlu İstanbul
En iyi fiyat alınıyor
Mr Cas Hotel, Beyoğlu/Taksim İstanbul
En iyi fiyat alınıyor
RUZ Hotels, Beyoğlu/Taksim İstanbul
En iyi fiyat alınıyor

Beyoğlu / Taksim Küçük ve Butik Otelleri

Beyoğlu; Eski adıyla Pera olarak bilinen ilçe, tarihte ise pek çok elçiliğe ev sahipliği yapmakta.

Galata Kulesi, Taksim, İstiklal, Cihangir gibi pek çok semti sınırlarında barındıran; eğlence mekanları, sinema ve gösteri salonları ile ön plana çıkan Beyoğlu yeşillikler ile göze çarpmasa da tarihi dokuyu yansıtan mistik havası ile görülmeye değer bir ilçe.

Yılın her dönemi, dünyanın farklı yerlerinden çok sayıda turisti ağırlayan İstanbul’da Beyoğlu da en çok tercih edilen semtlerden biri. Dolayısıyla konaklama seçenekleri de oldukça fazla. Genellikle cadde üzerinde ya da ara sokaklarda konumlanmış Beyoğlu otelleri, tarihi mimarisi ile ön plana çıkıyor.

Butik ve Küçük otellerin sayıca çok olduğu Beyoğlu’nda, otel fiyatları da uygun. İstanbul’un hemen her yerine şehir içi ulaşım ile gidebilme imkanına sahip, pek çok farklı lezzeti mutfağında barındıran Beyoğlu butik otelleri, hemen her zevkten turistin ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliklere sahip. Beyoğlu otelleri, aynı zamanda pek çok eğlence mekanı ve alışveriş merkezine de oldukça yakın konumda. Farklı tasarımlara ve mimariye sahip Beyoğlu otellerinde konaklamak ve uygun fiyat seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Etiketler: taksim beyoğlu otelleri, taksim beyoğlu balayı otelleri, taksim beyoğlu butik otelleri, taksim beyoğlu jakuzili otel, taksim beyoğlu havuzlu otel, taksim beyoğlu şömineli otel, taksim beyoğlu deniz manzaralı otel, taksim beyoğlu doğa içinde otel, taksim beyoğlu otel, taksim beyoğlu butik otel fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Beyoğlu/Taksim bölgesindeki hangi oteller çiftler için en uygun?
Galata Antique Hotel'in eklektik, şık ve jakuzili odaları zevkle döşenmiş.
Beyoğlu/Taksim bölgesindeki hangi oteller güzel manzaraya sahip?
Exe Adahan Galata'nın roof terasındaki olağanüstü İstanbul manzarası epey cezbedici! Benzersiz atmosferi olan tarihi bir otel!
Beyoğlu/Taksim bölgesindeki hangi oteller aileler için en uygun?
Faik Pasha Suites; eski İstanbul tadında, seçme antika eşyalar ile detaylandırılmış, konforlu ve donanıml suite odalardan oluşuyor.
Beyoğlu/Taksim bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Beyoğlu/Taksim bölgesindeki hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?
Faik Pasha Suites; kahvaltıda glutensiz ekmekler, ev yapımı reçeller zengin bir lezzet sunuyor. Nar reçelinin tadını öve öve bitiremiyorlar.