×

Beyoğlu'nda Gezilecek Yerler


Beyoğlu dendiğinde aklınıza ilk gelen yerlerden biri olan İstiklal Caddesi’nde yürüyüş yapmalı ya da tramvayla caddeyi baştan sona bir gezmelisiniz. Gün içinde yorgunluğunuzu atıp bir yemek molası vermek için ise Çiçek Pasajı’na uğrayabilirsiniz.   

Beyoğlu’nda gezmeniz görmeniz gereken o kadar çok yer, o kadar çok tarihi bina var ki… Beyoğlu’na gelmişken dünyanın en eski kulelerinden olan Galata Kulesi’ni görebilirsiniz, Galata Meydanı’nı, Galata Mevlevihanesi’ni gezebilirsiniz.    

Dünyanın en eski ikinci metrosu olarak bilinen ve sizi Galata’ya götüren tramvayın olduğu Tünel Meydanı’na gidebilirsiniz. Öğle vakti meydandaki cafe ya da restoranların birinde bir çay kahve molası verip dinlenebilirsiniz.   

Tüm bunları dışında görmeniz gereken diğer tarihi ve turistik mekânlar ise şöyle: Galatasaray Hamamı, Arap Camii, Fransız Sokağı, Anzavur Pasajı, Suriye Pasajı, Anglikan Kilisesi, cumhuriyet Anıtı, Tokatlıyan Han, Asmalımescit, Cihangir, Nevizade, Kırım Kilisesi, Galatasaray Lisesi ve Müzesi, Taksim Meydanı, Taksim Gezi Parkı Beyoğlu otellerinde konakladığınızda gezi görmeniz gereken yerler arasında. Şimdiden güzel bir fotoğraf makinesi edinmenizi ve bol bol fotoğraf çekmenizi öneririz. İyi gezmeler…

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler