×

Akyaka Otelleri

Muğla’ya bağlı Gökova, benzersiz güzellikte bir tatil beldesi. Dalaman havaalanına 60 km, Muğla merkeze ise 30 km. uzaklıkta yer alıyor. Gökova körfezinin harika güzellikteki denizi ve muhteşem çam ağaçları ile süslenmiş ...

Gökova, özellikle yaz mevsimlerinde çok sayıda turisti ağırlamaktadır. Bölge bugünkü güzelliğinin yanı sıra tarihte de birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış. Özellikle akustik tiyatro ve agora olan İdyma, hala tarihi özelliklerini ziyaretçilerine sunuyor.   

Muğla’da yaz turizminin önemli merkezlerinden biri olan Akyaka, tatilcilere küçük otel ve pansiyonlarında konaklama imkânı sunuyor. 1980’li yıllardan beri yöre halkının uğraşları arasında turizm de yer alıyor. Akyaka otelleri doğayla ve çam ağaçları ile iç içe kurulmuş yapılar. Doğa ve kuş sesleri ile birlikte bir tatil yapacaksınız Akyaka’da. Tatilinizin dönüşünde bol oksijenle yenilenmiş olacaksınız.   

Akyaka’da konaklamak istediğinizde Osmanlı mimarisi özelliklerini taşıyan ve Akyaka evlerine ait mimariye sahip olan otellerle de karşılaşabilirsiniz. Rahat, kaliteli ve temiz bir tatil imkânı sunan Akyaka butik otelleri doğayla iç içe yapısının yanı sıra günümüz modern özelliklerini de misafirlerine sunuyor.    

Akyaka otelleri sadece tatiliniz de değil; iş toplantılarınız da ya da özel davet ve organizasyonlarınızda da size uygun olanaklar sunuyorlar. Her ne kadar bazı Akyaka otelleri, mimari olarak tarihi özelliklere sahip olsa da günümüz modern imkânlarına da sahipler. Bir tatilden beklediğiniz hemen her şeyi bulabileceğinize emin olabilirsiniz.   

Akyaka otelleri genellikle yaz tatil sezonunun başladığı, nisan mayıs aylarında hizmete açılıyorlar ve neredeyse ekim ayının sonuna kadar da hizmete açıklar. Genellikle oda kahvaltı hizmet veriyorlar, isterseniz yarım pansiyon çalışan tesisler de bulabilirsiniz.   

Akyaka otel fiyatları da genellikle uygun seçeneklere sahip. Özellikle yaz döneminde bazı fiyat farklılıkları olsa da genellikle misafirlerin bütçesi düşünülerek planlanmış, fiyatlar.   

Eğer siz de hala Akyaka’yı görmeyenlerdenseniz bu yaz çok da güzel bir fırsat olabilir. Sitemizi inceleyerek Akyaka otelleri, Akyaka otel fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. İyi tatiller…

 

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtrele{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Akyaka bölgesindeki hangi işletmeler aileler için en uygun?

Kerme Ottoman Konak, ailelerin gönlünde yer etmeyi başarmış bir yer.

Akyaka bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Akyaka bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?

Baga Otel konumundan dolayı kulvarının epey ötesinde. Etrafta kuş sesleri, dalga sesleri ve alabildiğine sükunet...

Akyaka bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Milas Bodrum Havaalanı 103 km uzaklıkta. Sitemizde refere ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler