×

Trabzon Otelleri


Gezmeyi sevenler, seyyahlar ve kültürel aktiviteleri sık sık yapan insanlar bilirler. Bir şehri doğal olarak güzelleştiren dağdır, ormandır, sudur. Trabzon’da üçü de var. Karadeniz’in kıyısında masmavi deniziyle, yemyeşil ormanıyla, heybetli dağlarıyla Trabzon, size muhteşem bir kombinasyon sunuyor. Şehir doğal güzellikler bakımında tam bir harikadır. Burada dağlar, deniz, göl ve çaylar, yaylalar ve uçsuz bucaksız ormanlar mevcuttur.
Ancak Trabzon’u sadece doğasıyla değerlendirmek ona haksızlık olacaktır. Trabzon’da kültür, tarih ve mutfak da doğadan hiç de geri kalmayacak şekilde zengindir.  Bazı şehirler vardır ki, bir iki günde gezilip bitirilebilecek büyüklüktedir. Ancak Trabzon bu şehirlerden ayrılır. Trabzon için yapılacaklar listesini yazdığımızda bu süre daha fazla olmaktadır.
Son yapılan araştırmalarda, Türkiye’de yaşanılacak şehirler içinde ilk 10 sıraya girmektedir Trabzon. İklimi geziye son derece müsaittir. Tabi ki yaz ayları gezi açısından daha rahattır ama Trabzon’da her mevsimin ayrı bir güzelliği vardır. Şen-şakrak insanlarıyla, kültürel dokusuyla ve kolay ulaşılabilir olmasıyla Trabzon sizleri davet etmektedir.
Trabzon’un güzelliği dillere destan olmuştur. Antik zamandan itibaren çeşitli hatıratlarda ve yazılarda adından bahsedilmiş ve sonrasında Bizans, Rum İmparatorluğu ve Osmanlıların gözbebeği olmuştur. Tarihi ‘İpek Yolu’nun önemli duraklarında olan şehir birçok farklı kültürden insana kucak açmıştır tüm zamanlarda.
Trabzon’a has diyebileceğimiz birden çok özellik mevcuttur bu şehirde. Kendine has müziği, tarihi ve doğal dokusu, deniz ürünleri diğer yöresel yemekleri birçok turist tarafından bilinmektedir. Sportif faaliyetler açısından da şehir oldukça zengindir. Trabzonlular şehir tanıtımında spora ayrı bir önem vermekte ve çok farklı türde spor faaliyetlerini bir arada desteklemektedirler. Kısacası Trabzon, doğal ve beşeri faktörleriyle Türkiye’nin her zaman yükselen bir değeri olmuştur.

Trabzon Gezi Rehberi için blog yazımıza göz atın!

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler