Peri Masallarındaki Kadar Muhteşem Düğünler için Otel Önerileri

Butik ve Küçük bir Otelde düğün yapmak isteyen çiftlere farklı alternatifler arasından çok keyifli 5 mekan seçtik.

Döne döne düğün mekanı araştırdığımız bugünlerde, seçim yapmakta zorlanacağınız bu 5 otel içerisinden bakalım sizin hayallerinizi süsleyen hangisi olacak?

 

HOTEL DACHAS EVLERİ - AĞVA, ISTANBUL

Dachas Cove Houses Hakkında

Şile Ağva’nın kendine hayran bırak yemyeşil doğasında, “Çiftlikte Yaşam” konseptiyle, büyüleyici kır düğünlerine ev sahipliği yapıyorlar. 20 dönümlük geniş arazide, sevdiklerinizle özgürce eğlenebileceğiniz ferah bir alan sunuyorlar. Davetinizi, kaliteli ürünlerle hazırladıkları leziz yemek menüleriyle tatlandırıyorlar. Sizleri, doğayı ve doğalı yansıttıkları tarlalar, seralar ve biricik hayvan dostlarıyla karşılıyorlar.

Davet Alanları

20 çiftlik evi bulunan Dachas Cove Houses arazisinde, unutulmaz bir Şile kır düğünü için yemyeşil bahçesi itinayla dekore ediliyor. Yemekli davetlerinizde 200, kokteyl düzenindeki kutlamalarda 300 kadar konuk ağırlanabiliyor. Bahçede aynı zamanda havuz bulunuyor. Havuz başı düğünlerinizin sahnesi olmakla da kalmıyor, kapalı salon tercih eden çiftlerimizi, 100 misafir kapasiteli cam restoranına yönlendiriyorlar.

Dekorasyon

Derenin kenarında konumlanan masalsı davet alanlarında, bohemden klasiğe dilediğiniz konsept ve dekorasyonu yansıtmanıza imkan tanınıyor. Yetkin bir organizasyon firması eşliğinde, oturma düzeninden aksesuarlarına değin her dekoratif ögeyi, tarzınıza göre belirlemenizi ve temin etmenizi bekliyorlar. İsterseniz uzun ziyafet masalarıyla şenlik atmosferi yaratabilir veya yuvarlak masalarla düzen oluşturabilirsiniz. Ormanın içindeki bahçesini, tamamen sizin zevkinize bırakıyorlar.

Hizmetler

Dachas Cove Houses’daki biricik düğün gecenizi, uzman organizasyon sorumlusuyla birlikte detaylıca planlıyorlar. Sevdiklerinizle geçireceğin zamanın kalitesini yükseltecek gelişmiş ses ve ışık ekipmanlarını kuruyorlar. Sahneyi, davetin eğlencesine hazırlıyor ve kutlamanın tamamını profesyonel görüntü ekibiyle kaydediyorlar. Misafirlerinize park sıkıntısı yaşatmıyor ve vale hizmeti sunuyorlar. Beklenmedik hava şartlarına karşı önlemleri alıyor ve davetinizi eksiksiz tamamlıyorlar. +90 539 6732814 https://www.kucukoteller.com.tr/dachas-evleri 

SPLENDİD PALAS HOTEL - BÜYÜKADA, ISTANBUL

İstanbul’da ama aynı zamanda İstanbul dışında büyüleyici bir düğün mekanı…1908'de inşa edilen Splendid Palas, insanı kendine hayran bırakan ve bir düğün pastasını andıran dış mimarisi ve zarif sofistike iç mimarisi ile 19. yüzyıl havasını korumaya devam eden, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir mekan.

İster olağanüstü akustiği ile iç bahçede, ister muhteşem İstanbul manzarası ile teraslarında,  ister havuz başında istenirse de yüksek tavanlı, salonlarında en ince detayına kadar titizlikle planlanmış düğünlere ev sahipliği yapıyor. Otel, 300 kişiyi ağırlayabilme imkanı sunuyor.
Büyükada, İstanbul; 0216 382 69 50; https://www.kucukoteller.com.tr/splendid-palas-oteli

CASA LAVANDA BOUTİQUE HOTEL & RESTAURANT - ŞİLE

Istanbul merkezine 45 dakika mesafede, Casa Lavanda'nın eşsiz bir peyzaja sahip yemyeşil bahçesinde masalsı bir atmosferde, Şef Emre Şen'in hazırlamış olduğu özel düğün menüsü eşliğinde hayatınızın bu özel günü unutulmaz kılınıyor. Dilerseniz sadece arkadaşlarınızla küçük bir kutlama, dilerseniz 800 kişiye kadar büyük bir düğün. Tekrarı olmayan bu en değerli ve mutlu gününüzde, anı yaşamanız için, en ince detaylar düşünülmüş. Siz yalnızca konuklarınızla ilgilenin, eğlenin ve davetinizin keyfini çıkarın, geri kalan her şeyi Casa Lavanda ekibine bırakın.
Şile, İstanbul; 0216 736 56 40; http://www.kucukoteller.com.tr/lavanda-otel.html
Casa Lavanda Hotel & Spa, +12

ARAL TATİL ÇİFTLİĞİ – BOZCAADA

Siz de düğününüzü bulunduğunuz şehrin dışında bir yerde yapmayı düşünüyorsanız, Bozcaada Aral Tatil Çiftliği’ne bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Huzur ve doğanın bir arada olduğu eşsiz, doğal bir ortam.

Kapasite 300 kişi açık bahçe alanı. Konsept: Kır düğünü. Hem tatil, hem de ada ruhunu yaşamak isteyenler için ideal.
Bozcaada, Çanakkale; 0286 697 83 57; https://www.kucukoteller.com.tr/aral-tatil-ciftligi

Aral Tatil Çiftliği

OLIVE ODORE PALACE HOTEL - KÜÇÜKKUYU

İda dağı eteğinde, mavi ege denizine sıfır, zeytin ağaçları içerisinde, sevdiğiniz ile uzun bir beraberliğe adım atacağınız bir organizasyon için Olive Odore Palace Hotel açık alanı 250 kişi, kapalı alanı 130 kişiye kadar hizmet sunabilen bir kapasiteye sahip. Düğün sonrasında iskeleden denize atlama seramonisi de eğlenceli ve unutulmaz bir anı haline dönüşebilir.
Küçükkuyu, Çanakkale; 0286 752 55 72; https://www.kucukoteller.com.tr/olive-odore-palace.html

Olive Odore Palace Hotel