×

Burgazada Otelleri

Marmara Denizi’nde bulunan İstanbul civarındaki adalardan Prens Adaları olarak bilinenlerin içinde en güzellerinden biri de Burgazada’dır. Çok sayıda turistin ziyaret ettiği Burgazada’da, Burgazada otelleri ise çok güzel tatil imkânları sunuyor.

Adalar her zaman ilgi çekicidir, Burgazada diğer üç adaya kıyasla daha sessiz bir ada. Çünkü Büyükada, Heybeliada ve Kınalıada’nın aksine Kalpazankaya dışında bir çekiciliği yok, bu sebeple daha tenha.

Heybeliada ile oldukça yakın konumda olan Burgazada’yı sadece yaklaşık bir kilometre uzunluğunda bir boğaz ayırır. İsterseniz tekneler veya motorlarla karşıya geçebilirsiniz. İstanbul ve Bursa gibi büyükşehirlerde yaşayanların özellikle hafta sonu kaçamakları için tercih ettiği yakın noktalardan biridir Burgazada. Konaklama tesisleri ise oldukça çeşitlidir. Büyük lüks otellerin bulunmadığı adada oldukça güzel ve kaliteli butik ve küçük oteller, pansiyon ve apart otel bulunur. Burgazada otellerinin pek çoğu yılın her dönemi açıktır. Özellikle nisan ayında güneşin yüzünü göstermesi ile birlikte pek çok İstanbullunun hafta sonları akın ettiği bir yerdir. Burgazada otelleri, kaliteli ve konforlu bir hizmetin yanı sıra ihtiyacınız olan her türlü imkâna da sahiptir. Burgazada’da gün boyu yürüyüş yaparak, bisiklet sürerek ya da fotoğraf çekerek yorulduğunuzda soluğu Burgazada otellerinin lezzetli yemeklerle çevrili restoranlarında alabilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize uygun Burgazada otellerini sitemizi inceleyerek görebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon olanakları ile Burgazada otelleri ziyaretçilerini bekliyor.
Etiketler: burgazada otelleri, burgazada balayı otelleri, burgazada deniz kenarı otel, burgazada butik otelleri, burgazada jakuzili otel, burgazada havuzlu otel, burgazada şömineli otel, burgazada deniz manzaralı otel, burgazada doğa içinde otel, burgazada otel, burgazada denize sıfır butik otel fiyatları

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Burgazada bölgesindeki hangi oteller güzel manzaraya sahip?

Pyrgos Otel Restaurant; hissiyatı bozulmamış otantik haliyle deniz manzarası heyecan uyandırıyor.

Burgazada bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Burgazada bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?

Pyrgos Otel Restaurant; kesinlikle çok özel bir yer. Ressam İbrahim Çallı’nın da yaşadığı yer olarak bilinir hatta.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler