Moda Küçük ve Butik Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
19.07.2024
Çıkış
20.07.2024
Misafirler
2 misafir

Melek Hotels Moda

4.7 · Harika · 3 yorum
Melek Hotels Moda, Moda İstanbul
En iyi fiyat alınıyor

Moda Küçük ve Butik Otelleri

Türkiye’nin hemen hemen her şehrinin meşhur bir şeyi vardır mutlaka. Ona has, ona özel, o şehrin sembolü haline gelmiş bir figür mutlaka bulunur. Bu şehirler içerisindenİstanbul’un yeri başkadır. İstanbul’un da hemen hemen her ilçesinin mutlaka meşhur bir şeyi vardır ve tüm halk tarafından bilinir. İster Anadolu yakasında olsun ister Avrupa yakasında mutlaka gezilecek, görülecek ve yeni keşfedilecek bir şeyler çıkmaktadır.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Kadıköy ilçesindeki Moda da bu özel yerlerden biridir. Güneşin battığı bu muhteşem manzaradan kimler etkilenmemiştir ki? Muhteşem sahili, enfes caddeleri ve figürleriyle Moda her daim misafirlerini memnun eden yerlerin başında gelmiştir. Her ne kadar kalabalık bir yer gibi gözükse de aslında çok eskiden beri bir geleneği olan, artık oturmuş sistemiyle ve düzeniyle hem İstanbul’un hem de Kadıköy’ün nadide yerlerinden biri olmuştur.

Moda’nın tarihi ta ilk çağ medeniyetleri dönemine kadar uzandığı rivayet edilir. Osmanlılar ise bu semtin olduğu yeri 14. asrın sonlarına doğru almışlardır. Tanzimat devrinden itibaren özellikle azınlıkların ve yabancı uyruklu vatandaşların akınına uğrayan semt ‘Moda’ adını almıştır. Özellikle köşk ve konaklarıyla, kendine has yapılarıyla bilinen Moda maalesef betonlaşmadan da nasibini almıştır, İstanbul’un diğer tarihi yerleri gibi. Tüm bunlara rağmen günümüzde hala kendine has yapısı ve dokusuyla sakinlerinin yanı sıra siz değerli ziyaretçilerine de kapılarını açmaktadır Moda.

Şairlere, müzisyenlere, edebiyatçılara ve daha birçok sanatçıya ilham olmuştur Moda. Birçok ünlü sanatçı Moda’da yaşamış, eserlerinde Moda’dan söz etmiş ve ondan bir şeyler, ona ait bir şeyler anlatmaya çalışmıştır. Günümüzde birçok aktivite ve faaliyetin yapılabildiği, önemi her geçen gün daha da artan bir yer haline gelmiştir Moda. Ziyaretçi sayısı sürekli yükselmektedir. Özellikle yaz aylarında yoğun bir ziyaretçi akınına uğramaktadır.
Etiketler: moda otelleri, moda balayı otelleri, moda deniz kenarı otel, moda butik otelleri, moda jakuzili otel, moda havuzlu otel, moda şömineli otel, moda deniz manzaralı otel, moda doğa içinde otel, moda otel, moda denize sıfır butik otel fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Moda'da hangi oteller çiftler için en uygun?
Melek Hotels deniz manzaralı jakuzili odaları bulunuyor. Konum sahile beş dk yürüme mesafesinde. Keyfini sürün.
Moda'da hangi oteller güzel manzaraya sahip?
Melek Hotels, Moda sahilin panaromik manzarası ile büyülüyor.
Moda bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Moda bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
Melek Hotels Moda, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na 38 km uzaklıkta bulunuyor.