×

Pamukkale Nerede Yenir

Pamukkale il sınırları olarak Denizli içerisinde kaldığından yöresel yemekler olarak büyük benzerlik göstermektedir. Denizli ve Pamukkale'ye geldiğinizde Zafer Gazozu, Çiğ Dolma, Kuyu Kebabı, Denizli Usulü Yaprak Sarma ve Katmer, Börülce Böreği, Yen Böreği, Keşkek ve Denizli Usulü Tarhana Çorbasını tatmadan gitmeyin. Mekân olarak ise; kahvaltı için White House & Restoran - Cafe, Mehmet's Heaven, Kayaş Restaurant and Bar, Teras Restoran ve Yıldız Restoran tercih edilebilir. Özellikle vejetaryen ve doğallık bakımından ön plana çıkmaktadır bu mekânlar. Assian Kitchen & Coffee faklı bir konsept ve Asya yemekleri ile ön plana çıkmaktadır. Cadde Grill House, Pamukkale Restoran, Somunarası, Yörük Sofrası, tatlı ishiyacınız için Tabea, Alida Restoran ve Beyrani Kebap özellikle akşam yemeği için ön plana çıkmaktadır. Atıştırmalık olarak Efes İzmir Kumru & Kumpir'i Ala, Pidenizli Pide ve Pizza, Ayhan Büfe, Safir Bahçe, Antik Restoran da alternatif olarak tercih edilebilir. Denizli ve Pamukkale civarındaki mekânlar Türk, Akdeniz ve Dünya mutfağı için aradığınız birçok lezzeti bir arada bulabileceğiniz nitelikte sizlere özel mönülerle sunum yapmaktadır.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Pamukkale'de bulunan otellerin ortalama fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Pamukkale'de tavsiye edebileceğiniz en iyi oteller hangileridir?

Venüs Suite Hotel hem kaplıcalara yakın olması sebebiyle hem de yemyeşil bahçesiyle keyifle vakit geçirebileceğiniz bir yer.

Pamukkale'de Hierapolis antik kenti yakınındaki oteller hangileridir?

Hierapolis: antik kalıntılar ve kireçli beyaz traverten tortularından oluşan saçak, havuz, taşlaşmış çağlayan biçimindeki doğal görünüşüyle ilgi çekiyor. Bu arkeolojik miras, Apollon ve Plüton'un tapınma merkeziymiş. Bölgede Museviliğin yoğun oluşu nedeniyle Hristiyanlık hızla yayılmış. Buna rağmen aziz Philippos burada öldürülmüş. (İ.S.80) Bizans döneminde aziz Philippos adına büyük bir kilise yaptırılıyor ve piskoposluğun merkezi oluyor. Nekropolis Anadolu’nun günümüze ulaşan en büyük antik mezarlığı olma ünvanına sahip. Otel tavsiyelerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Pamukkale'de havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Denizli Çardak Havalimanı Pamukkale'ye 69 km uzaklıkta. Sitemizde tavsiye ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler