×

Sunolus Vineyard House

Boğazköprü, orman yolu sokak no:292, 38090 Kocasinan/Kayseri Harita
Kayseri Otelleri
5.0 / 1 Yorum
Boğazköprü, orman yolu sokak no:292, 38090 Kocasinan/Kayseri Harita
Whatsapp'ta Paylaş
Kayseriye'ye gelmez miyiz, geliriz de keşif yapıp sizlerle paylaşmaz mıyız?! 
Giriş sabah programı tadında oldu biraz ama şu an da hem sabırsızız, hem heyecanlıyız ona verin olur mu?Çünkü size çok beğendiğimiz bir oteli tavsiye etmeye geldik..
Keşfimizin adı : Sunoluş Vineyard House Hotel. 
Burası bir bağ evi oteli... Kendi bağında organik şarap üreten Oluş Molu’nun, geçtiğimiz yaz aylarında açtığı Bağ Oteli ve Bağ Evi yatırımı.
2500 dönümü kapsayan alanda 120.000 fidan ile oluşturduğu koruya can veren ve kökleri de 500 yıla giden Molu ailesinin çiftliğindeyiz. 
Otelin 8 odası bulunuyor, 7’si standart 1’i suit. Odalara ailenin kadınlarının ismi verilmiş. İçleri geniş, suit odada oturma alanı da var. "Dekorasyona bir #teraziburcu eli değmiş belli! " diyelim,siz bizi anlayın.

Kahvaltıları serpme olarak sunuyorlar ve bol çeşit kahvaltılık getiriyorlar masanıza. Organik bal ve yumurta, yöreden peynirler, tazecik çıtır sıcaklar hem leziz hem doyurucu. 

"Doğa ile Başbaşa" temalı bu kaçışınızda aktivite olarak çevrede yürüyüşe çıkabilir, yoga yapabilir, bisiklet ile minik keşif turları yapabilirsiniz. 

Bağın başarı hikayesini yerinde öğrenmek isterseniz otelin şaraphane gezisine katılabilirsiniz. 
Sunoluş’un içinde yaz aylarında çok sayıda klüp yer alacakmış:
Resim, Heykel, El Sanatları, Tarım ve Ekolojik Yaşam, Gastronomi, Sinema ve Fotograf, Sanat ve Edebiyat ve Sağlıklı Yaşam Klubü diye gidiyor liste... Her kulübün atölye çalışmaları, aktiviteleri ayrı ve keyifli omacağa benzer. 
Yazın gelirseniz yüzme havuzunda serinlemeniz mümkün. 
Şirketinizin kurumsal motivasyon toplantıları için de değerlendirebilirsiniz mesela. 
Özel gün kutlamalarınız için doğru bir adres olabilir bizce.
Daha Az
Devamını Oku
Konaklama Tipi
Özellikler

Bilmekte Fayda Var!
Sezon:
1 Ocak / 31 Aralık

Konuk Yorumları
5.0 / 1 Yorum
5
Çok keyif aldık, baharda tekrar gelmeyi arzu ediyoruz.Vinolus şarapları, güzel yemekler, misafirperverlik... kendimizi evimizde gibi hissettik. Hem kışın, hem güzel havalarda kalınabilir. Kayseri ve çevresini ve Kapadokyayı ziyaret için ideal. Gerçekten butik bir otel.
Çok keyif aldık, baharda tekrar gelmeyi arzu ediyoruz.Vinolus şarapları, güzel yemekler, misafirperverlik... kendimizi Daha Fazla
Sen de Yorum Yaz
( 0 ile 5 arası )

Your comment sending. Please wait.
Yorumunuz gönderildi. Onaylandıktan sonra görüntülenecektir.
Rezervasyon
Sezon: 1 Ocak / 31 Aralık
Ev Sahibi;
Otelimizin sayfasına hoş geldiniz. Bu sitede otelimiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca konuk yorumlarını okuyabilir ve siz de yorum yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya rezervasyon talebiniz olursa bilgi formunu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İyi Tatiller...
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler