Ağva'da Romantik Bir Bahar Kaçamağı için Park Mandalin Otel

Güzel bir manzara, sessizlik ve kallavi bir kahvaltı arayanlar için dört dörtlük bir yer @agvaparkmandalin. Sahiplerinin ve çalışanlarının zarifliği ve nezaketi de burayı daha özel kılan etkenlerden.
✨Sahibi Nuriye Hanım, Lojistikte ise eşi Ahmet Bey var!☺️. Arka planda müdireleri Aslı Hanım sizinle ilgileniyor olacak!👍🏻
🌿Doğa ile iç içe sabah kuş cıvıltıları ile uyanmak harika :) Özellikle ilkbahar ayları, doğanın uyanışına tanıklık etmek bir başka güzel.
🎒Sen de buraya beraber gitmek istediğin kişiyi etiketle ve #berabergidelim demeyi de ihmal etme✌🏻
🎒Ağva Göksu Nehri'nin kıyısında çam ve mandalina ağaçlarının fısıltılarını, ıhlamur ağacının muhteşem kokusunu, gün boyunca öten bülbül sesleri ile birleştirerek sizlere farklı bir tatil öneriyoruz bugün. Bahar aylarında sakin bir ortamda, doğa ile baş başa kalacağınız, dinginliği yakalayacağınız, sessizliğin sesini dinleyebileceğiniz küçük bir aile işletmesi Park Mandalin.
🏡Burada en hareketli yaz aylarında bile, kalabalık ve gürültüden uzak, gündüz minderlerin üzerinde tembelliğin, akşamları nehrin üzerindeki iskelede yiyeceğiniz yemeğin keyfini çıkarabilirsiniz.
🌸Nuriye Hanım ve Ahmet Bey’in minik bir hikayeleri de var;
30 yıl önce başlamışlar hayal kurmaya. Küçük ama sevimli bir işletmeleri olsun, şehrin stresinden kaçarak buraya gelen misafirlerinin akıllarında kalmak, yeni yeni dostlar edinmek istemişler.
Uzun yıllar farklı sektörlerde yöneticilik yapan aile üyeleri, bir gün şehrin acımasız çarklarından kaçarak Ağva'ya bir kahve içmeye gelmişler. Ve o kahve hala bitmedi.
Istanbul'un en önemli doğal yaşam alanı Ağva'da, siz de onlarla bir kahve içmeye ve misafirleri olmaya ne dersiniz?
Otelin 2019 Ramazan ayına kadar ki dönemde konuklarımıza uyguladığı özel bir teklifi var! Min. 3 gece konaklama yapan misafirlerine 1 gece akşam yemeği dahil, Ağva nehrinde romantik bir tekne turu ve bir seans detoks saunası hediye ediyorlar. Eğer balayı çiftiyseniz odanıza süsleme ve meyve sepeti de koyuyorlar.
📍 #Ağva, #Istanbul
☎️ +90 216-7218205
🌿 Detaylar blogda www.kucukoteller.com.tr/park-mandalin
❤️Konsept: +12 yaş, Balayı, Romantik, Doğaya Kaçış
➕Nehir Evi, Şömineli ve Jakuzili Oda seçeneği #kucukotellerparkmandalin