Akyaka Villa Marine'de Yılbaşı

31 Aralık - 1 Ocak, 2 gece yarım pansiyon konaklama ve canlı müzik eşliğinde yılbaşı eğlencesi dahil kişi başı fiyatı 1350 TL.

Bu şirin, sakin küçük otel, maviyle yeşilin öyle güzel kavuştuğu bir yerdeki, ah bir görseniz... (çiğ reklam cümlesi gibi oldu ama değil üzerine basa basa gerçek diyor editör: ) ) Yüksekçe konumu sayesinde  Gökova’yı, hemen ileride denizi ve bir de Akyaka evlerini görebiliyorsunuz. Otelin önünden meşhur Azmak Nehri geçiyor.
Konaklamaya gelince, aslında hem oda hem daire seçenekleri var. Dairelerin de metrekaresi 35 m - 120 m arası değişiyor, eşyaları gayet şık, içleri ferah. Odaların içi tertemiz, güzel de dekore edilmiş. Her gün oda temizliği, toplaması yapılıyor ki biz bu kısmı seviyoruz :)
Uyandığınızda ya da uyumadan önce küçük bir balkon keyfi de yapın giderseniz, şöyle bir temiz havayı içinize çekin, o sessizliği dinginliği hissedin ve ardından gününüzü açın ya da kapatın, nasıl huzurlu...
Kahvaltınızı otelin restoranında alabiliyorsunuz.
Azmak kenarında çok sayıda restoran bulunuyor, aracınızı almadan kolaylıkla hepsine gidebilirsiniz. Bu arada aramızda kalsın otele gelirken biraz dik bir yokuş çıkıyorsunuz engelli, hamile ve yaşlı misafirler için bu bölüm konforlu olmayabilir.
Sahile 1.2 km mesafede yer alıyorlar ama yetişkinler ve küçük misafirlere uygun temiz güzel bir havuzu da bulunuyor. Bahçesi, peyzajı, o çiçekleri şahane, insanın içi açılıyor.
Ayrıca otelin kendine ait ücretsiz bir araç park alanı da mevcut. Odalarda ve otelin diğer bölümlerinde ücretsiz kablosuz internet de bulunuyor.

Telefon: +90 541 456 6676

https://www.kucukoteller.com.tr/villa-marine-hotel