Selimiye'de yoga yapalım, pratiğimizi derinleştirelim, ruhumuzu tazeleyelim…

‘' Defne Residence’in Bahar havasının, yerini yaza bıraktığı 19-22 Haziran tarihlerinde eşsiz bir hafta sonunda gelin bir araya gelelim !
Günde 2 defa, RUT200 Yoga Alliance sertifikalı eğitmen eşliğinde, yoga yapalım, pratiğimizi derinleştirelim, ruhumuzu tazeleyelim…

Pranayama egzersizleri ile ruh, beden ve zihnimizi dinginleştirelim, yavaşlayalım…
Zen Meditasyon seanslarında, farkındalığımızı pekiştirelim, kendimize doğru bir yolculuğun keyfini yaşayalım…
Sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerimiz için, sahilde bir araya geleceğimiz, Selimiye’nin en beğenilen mekânlarından bir tanesinde “de-briefing” yapıp günü değerlendirelim…

Ekstra olarak, arzu ederseniz, profesyonel nefes koçumuz ile özel fonksiyonel nefes seansı alabilir veya yine profesyonel RYT200 Yoga Alliance sertifikalı eğitmenden özel yoga dersi alabilirsiniz.
Belki de, bunların yerine, günlük tekne gezisine çıkmayı arzu edersiniz…
Biz size, Yoga ve Zen Meditasyon günlerimizde;

İyileşme vaad ediyoruz. Birikmiş toksinlerden, yaşamın getirdiği stresten ve enerji yükünden kurtulmayı hak ediyorsunuz.

Marmaris/Selimiye Köyü’nün yüksek enerjili atmosferinde ve Defne Residence Selimiye’nin eşsiz ortamında,
Kendimize doğru, kendimiz vasıtası ile yolculuğu birlikte tecrübe edelim.
Buradan dönüşte:
Zihinler daha berrak,
Duygular akışta,
Bedenler zinde ve ruhlar tazelenmiş olacak…

Etkili pranayama ve nefes egzersizleri ile ihtiyaç olunan aktif yaşam enerjisini ve yaratıcılık gücü hissedilmeye başlanacak.

Vinyasa yoga seanslarında, bedenimizi hareket ettirip, yaşam enerjimiz olan “prana”nın omurgamız boyunca, tüm bedenimizde ve çakralarımızda serbestçe dolaşmaya başlaması ile, daha mutlu, daha sağlıklı, daha üretken, daha yaratıcı ve rahatlamış hissedeceğiz.

Bizden size özel bir not: yoga dersleri tüm seviyelere açıktır. Sınırlı sayıda kontenjanımız bulunmaktadır ve hatırlatalım ki kısa bir zaman kaldı.
Rezervasyon, detaylı program ve fiyat bilgisi için bizi arayın: 0533 275 05 80 ‘'  https://www.kucukoteller.com.tr/defne-residence