Dünya’nın En İyi 25 Otelinden Biri Türkiye’den

Dünya’nın En İyi 25 Otelinden Biri Türkiye’den
- Kayakapı Premium Caves – Cappadocia’ya 8 Ödül Birden
- Türk Turizminin Haklı Gururu
 
Kapadokya’nın en özel otellerinden biri olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia,
2015 yılına TripAdvisor’dan aldığı 8 ödülle hızlı bir giriş yaptı.
 
Dünyanın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen “Travellers Choice 2015” ödüllerini açıkladı. Bu ödüller çerçevesinde Kayakapı Premium Caves - Cappadocia , toplam 8 dalda ödül kazanarak, kırılması zor bir rekora imza attı.
 
“Travellers Choice 2015” ödülleri kapsamında Türkiye’den “Dünya’nın En İyi Otelleri” kategorisinde ödül kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves – Cappadocia’nın ödülleri arasında:
 
En İyi 25 Otel - Dünya  24.lüğü,
En İyi 25 Otel - Avrupa  8.liği,
En İyi 25 Otel - Türkiye 1.liği,
En İyi 25 Lüks Otel - Dünya 12.liği,
En İyi 25 Lüks Otel - Avrupa  1.liği ve
En İyi 25 Lüks Otel - Türkiye  1.liği bulunmaktadır
 
“Dünya’nın En İyi 25 Otel’i” arasında Türkiye’den seçilen tek otel olarak yer almanın haklı gururunu yaşayan Dinler Group Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Yakup Dinler, “Türk Turizminin Dünya’da En İyiler arasında olduğunu görmek bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. Bu ödülleri almamızda emeği olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza destekleri için çok teşekkür ederiz” dedi.
 
KAYAKAPI PREMIUM CAVES - CAPPADOCIA
1984 yılında Dinler Mocamp - Nevşehir tesisleri ile temelleri atılan Dinler Group, 30 yılı aşkın bir süredir Türk turizmine 6 otel işletmesi, ticari hava balon işletmeciliği ve seyahat acentacılığı dallarında hizmet veriyor.  Dinler Group’un son halkası olan ve Ürgüp halkı tarafından “Yüzyılın Projesi” olarak nitelendirilen Kayakapı Premium Caves – Cappadocia 1 Mayıs 2013’ten beri misafirlerini ağırlamaktadır.

Telefon 1 : +90 384 341 88 77
Web Adresi :
 www.kucukoteller.com.tr/kayakapi-premium-caves
Adres :
Kayakapı Mahallesi, Kuşçular Sokak No:43, 50400, Ürgüp / Kapadokya / Türkiye