Türkiyenin En Güzel Küçük Otelleri ve En İyi Küçük Otelleri Seçildi ...


Türkiye’nin seçkin ve güvenilir butik ve küçük oteller sitesi KüçükOteller.com.tr tarafından Facebook üzerinde düzenlenen                                 “Türkiye’nin En Güzel Küçük Otelleri” Yarışması’nın sonucu belli oldu.
 
 
Uğurlu Konakları Küçük Otel Severlerin Birincisi!
 
Uğurlu Konakları “Türkiye’nin En Güzel Küçük Otelleri” Yarışması’nın birincisi seçilirken, ardından ilk 10’u Uğurlu Konakları ile paylaşan oteller:
4Oda Cave House - Ürgüp / Kapadokya,
Paradise Garden Hotel – Fethiye,
Hoyran Wedre - Demre / Antalya,
Aral Tatil Çiftliği – Bozcaada,
Ağva Beyaz Ev – İstanbul,
Akvaryum Otel – Bozcaada,
Villa Aşina – Datça,
My Stone Home – Çeşme,
Kars Otel – Kars oldu.
 
“Türkiye’nin En Güzel Küçük Otelleri” Yarışması
 
“Türkiye’nin En Güzel Küçük Otelleri” Yarışması, tatil köylerinden, dört veya beş yıldızlı otellerden, “her şey dahil” konaklama anlayışından çok “kişiye özel” tatil tercih eden tatil severlerin sayısının gün geçtikçe arttığına tanıklık eden KucukOteller.com.tr ve Butik & Küçük Oteller Kitabı kurucusu İzim Bozada ve editörleri tarafından küçük otel algısını tetiklemek, küçük oteller sektörüne dikkat çekmek ve Türkiye’nin en çok tercih edilen küçük ve butik otellerini halkın beğenisine sunmak amacıyla düzenlendi.
 
Sosyal medyanın en güçlü seslerinden Facebook üzerindeki Küçük Oteller.com.tr sayfasında düzenlenen yarışma 2 aşamalı olarak toplam 300 otelin katılımıyla iki hafta sürdü. Toplam 202.000 kişiye ulaşan yarışmanın 2.haftasında en çok oyu alan 50 otel finale kalarak keyifli geçen bir rekabetin ardından Türkiye’nin en güzel10 küçük oteli sıralandı.
 
 
KüçükOteller.com.tr ‘den En İyilere Anlamlı Plaket
 
KüçükOteller.com.tr kurucusu İzim Bozada ve Editörleri tarafından belirli bölgelerde ve belirli kriterlere göre yapılan değerlendirmede ise hizmet kalitesi ile Türkiye’nin En İyi Küçük Otelleri belirlendi. Otellerin karakteri, bölgesini temsil etme özeni, Türkiye Turizmine katkıları, üstün kalite ve hizmeti ile takdire layık olan küçük oteller özel plaket ile ödüllendirildi. Bölgelerine göre hizmet standartları bu ödüle layık görülen en iyi küçük oteller;
 
Sirkeci Konak Hotel - Sirkeci/İstanbul
Galata Antique Hotel, Beyoğlu / İstanbul
Ajia Hotel - Kanlıca / İstanbul
Tranquilla Nehir Evi - Ağva / İstanbul
Lavanda Otel - Şile / İstanbul
Dalyan Resort Otel – Dalyan / Muğla
Yacht Classic Hotel – Fethiye / Muğla
Oyster Residence – Ölüdeniz / Muğla
Golden Key Bördübet Hotel – Marmaris / Muğla
Casa Dell Arte Hotel, Torba / Bodrum / Muğla
Olympos Lodge - Çıralı/Olimpos-Antalya
Tuvana Hotel - Kaleiçi / Antalya
Cevahir Konukevi - Şanlıurfa
Bülbül Yuvası Butik Otel – Foça / İzmir
Güllü Konakları - Şirince/İzmir
Taş Otel - Alaçatı / İzmir
Ortunç Hotel - Cunda Adası Ayvalık / Balıkesir
Kitap Evi Hotel / Bursa
Hünnaphan - Adatepe/Kazdağı / Çanakkale
Zeytindalı Hotel / Gökçeada / Çanakkale
Anadolu Evleri - Gaziantep

 
KüçükOteller.com.tr
 
Çok yıldızlı otellerin enerjisinden hoşlanmayan, kendisine özel bir hizmet anlayışı arayıp, konakladığı otelin bulunduğu yöreden izler taşımasını isteyenlere; yurdun her köşesinde, her seferinde sonsuz bir misafirperverlikle ağırlanıp, sevgi ile ve farklı dekore edilmiş otellerde tatillerini geçirmek isteyenlere Türkiye’nin en özenli ve en seçkin küçük ve butik otel seçeneklerini sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki güzellikler, bu güzelliklerin ve kültürün içlerine yansıdığı butik ve küçük oteller, konaklar, dağ evleri, orman içerisindeki ağaç evler, tasarım oteller, kayalıkların tepesine kurulmuş lodge tesisler ve konuk evleri gibi konaklama tesislerini tüm özellikleri ile tanıtıyor ve sektördeki otelcilere çeşitli eğitimler vererek otellerin hizmet standartlarını geliştirmelerine katkı sağlıyor.