×
Ağva'da Ne Yapılır

Ağva’ya gelip de ne yapılır diye düşünmeyin. Bu doğa harikası beldede yapacağınız o kadar çok aktivite var ki…. Ağva’ya nehir boyu kano veya deniz bisikleti ile gezinti yapılabilir ve balık tutabilirsiniz. Ağva’da yürüyüş için çok elverişli Kilimli ve Kadırga koylarını değerlendirmek de farklı bir alternatif olabilir.    

Şile’de ise Kale bölgesi ve de Şile içinde veya sahilinde kafe ve restoranlarda denize karşı keyif yapabilirsiniz.
Ağva’da bisiklet kiralayabilir, Karadeniz’e akan çayları seyrederek koylara ulaşabilirsiniz. Saat başı tekne turunun düzenlendiği Ağva’da, Kilim Koyu ve Gelin Kayası mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında.
Balık Tutmak   

Ağva, iki nehrin arasında kalmasından dolayı balık bolluğunun yaşandığı yerlerden biri. İsterseniz nehirde, isterseniz denizde balık avlayarak gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ağva’ya gelirken yanınıza oltanızı almanızı tavsiye ederiz.


ATV Safari
   

Ağva’da her türlü hava şartında düzenlenen ATV safari turları, maceraperestlerin ilgisini çekebilir. ATV sürüş alanları ile ilgili dere kenarında bulunan restoranlardan bilgi alabilirsiniz.

Bisiklet
   

Ağva’nın eşsiz doğasında bisikletinizle geziler yapabilir, çevredeki koruları, şelaleleri ve mağaraları keşfedebilirsiniz. Eğer bisikletinizi yanınızda getirmediyseniz çevreden bisiklet kiralamak için ve gezi parkurları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tekne Turlar: Ağva'da düzenlenen tekne turlarına katılarak Kilimli Koyu'nu ziyaret edebilir, nehir gezintisi yapabilirsiniz.

Ağva'da pazar, cuma günleri kuruluyor. Bu pazarda yöre insanının kendilerinin yetiştirdikleri ürünlerini bulabilirsiniz. Hem bu ürünler doğal, hem de hormonsuz ve sağlıklı. Ayrıca çarşı içinde yer alan 70 yıllık fırından alacağınız ekmekin ünü Ağva'nın sınırlarını bile aşmış durumda. Burada yiyeceğini ekmekin tadına başka hiçbir yerde varamayabilirsiniz.


Ağva'ya gelirken yanınıza fotoğraf makinenizi almazsanız, yemyeşil doğayı, ağaçlar arasından Karadeniz'e dökülen nehirleri gördüğünüzde pişman olabilirsiniz.Ağva Gezi Rehberi yazmız için tıklayın!


Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler