×
Bitez Rehberi

Bodrum merkeze yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta Bitez, son yıllarda giderek artan bir turizm potansiyeline sahip. Bitez, aynı zamanda Bodrum Yarımadası’nda en çok narenciyenin yetiştiği bir alan. Büyük narenciye bahçeleri ile zeytin ağaçları iç içe geçmiş Bitez’de.    

Yunanca bağlık bahçelik anlamına gelen adıyla Bitez, Bodrum’un en yeşil alanlarından biridir. Bitez’de tatil yaptığınızda hem sakin ve doğayla iç içe bir tatil yapmış olursunuz, hem de Bodrum’un hareketli eğlence hayatına oldukça yakın olursunuz. Bitez’in sahil şeridi yarım ay şeklinde uzanır ve tüm sahil halkın kullanımına açıktır. Korun doğusunda kalan ve Adaburun denilen yer ise biraz sığ ve bataklık olduğundan orada pek denize girilmez.    

Bitez, rüzgâr sörfü ve su sporları tutkunları için de oldukça uygun bir tatil yeridir. Son yıllarda giderek artan turizm potansiyeli ile Bitez, her yıl yerli ve yabancı çok sayıda turisti ağırlar. Bitez otelleri ise genellikle plajın gerisinde konumlanmışlar. Denize oldukça yakın konumdalar. Zaten çoğu Bitez otelinin kendine ait yüzme havuzu da bulunuyor. Dolayısıyla çocuklu aileler için de oldukça uygun tatil imkânlarına sahip Bitez butik otelleri. Bitez otellerinin önünde kendilerine ait plajları da var.   

Bodrum Bitez otelleri arasında tatil köyleri de küçük ve butik otel şeklinde hizmet veren oteller de mevcut. Her kesimden tatilcinin zevkine göre otel bulmak mümkün Bitez’de.
Bitez otelleri genellikle yaz tatil sezonunun başlaması ile hizmete açılıyorlar ve neredeyse kasım ayına kadar da hizmete açıklar. Deniz kenarında ve ağaçların içinde konumlanmışlar. Rengârenk çiçekleri, zeytin ve narenciye ağaçları var bahçelerinde.   

Bitez’in denizi de öyle çok derin değil. Bir süre denizin içinde yürüyorsunuz. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile çocuklarınızla da deniz kenarında vakit geçirebilirsiniz.
Bitez otel fiyatları ise genellikle konaklama tesisinin kalitesine ve konakladığınız döneme göre değişiklik gösterebiliyor. Sonbahara aylarında Bitez otel fiyatları biraz daha uygun seçenekler sunabiliyor misafirlerine.
Siz de bu sene tatilinizi Bodrum Bitez’de geçirmek isterseniz sitemizi inceleyerek Bodrum Bitez otelleri, Bitez otel fiyatları ve uygun fiyat seçenekleri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Konaklama için Bodrum Otelleri sayfasını ziyaret ediniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler