×

Düzce Otelleri

Doğaya kendinizi bırakmak mı istiyorsunuz, sevdiklerinizle güzel bir doğa kaçamağı mı yapmak istiyorsunuz ya da doğayı yakından tanımak ve Türkiye'nin ilk tabiat anıtında unutulmaz anlar mı yaşamak istiyorsunuz? O halde buyurun Düzce'ye.

Düzce yakın zamanlarda şehir olmuş bir yöremizdir. Karadeniz ile Marmara bölgesi arasında tam bir geçiş bölgesinedir. Bununla beraber Karadeniz ikliminin ve yeşilin yoğun oranda hissedildiği bir yer olarak de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle doğa turizmi dendiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olarak bilinmektedir. Gürül gürül akan şelaleleri, apayrı güzellikleri bünyesinde barındıran yaylaları, oksijen deposu gür ormanları ve bu saydıklarımıza bağlı olarak size hizmet sunan tesisleri ile tabiatın onlarca türlü güzelliğini size sunabilmektedir Düzce.
Yılın her mevsiminde Düzce'yi ziyaret edebilirsiniz. Yaz sıcaklarından bunaldığınız bir anda serin orman ve yayları, sonbahar geldiğinde de yapraklarını döken ağaçların muhteşem görüntülü manzarasını, kış ayrı geldiğinde de kendi soğuk ama içinizi ısıtan doğal kar örtüsünü ve ilkbahar ayları geldiğinde de yeniden canlanan doğanın barında birçok faaliyetiniz yapabilirsiniz.
1999 yılında il olan Düzce, sadece doğal güzellikleri ile karşımıza çıkmaz, doğasını ve tabiatının yanın her Anadolu yöresi gibi tarihi ve kültürel özellikleri ile da karşımıza çıkmaktadır. Özellikle tarihi devirlerin ilk dönemlerinden itibaren sürekli yerleşimin olduğu ve buna paralel olarak da kültürel birikimin olduğu bir yerdir. İstanbul gibi büyük bir kente yakın olması, hafta sonu planları için de Düzce'yi son derece önemli kılar ve gezi/tatil planlamalarında üst sıralara taşır. Ülkemizde bir takım yarışların ve yarışmaların düzenlenmesi Düzce'ye daha çok turist çekmektedir.
Siz de eğer doğayı yakından tanımak ve şehrin bunaltıcı havasından, stresinden biraz da olsun kurtulmak istiyorsanız, Düzce'yi mutlaka görün.
Etiketler: düzce otelleri, düzce balayı otelleri, düzce deniz kenarı otel, düzce butik otelleri, düzce jakuzili otel, düzce havuzlu otel, düzce şömineli otel, düzce deniz manzaralı otel, düzce doğa içinde otel, düzce otel, düzce denize sıfır butik otel fiyatları

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Oteli İncele
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Düzce'de manzarası ile dikkat çeken oteller hangileridir?

Livadi Hotel nefes kesen bir manzarada konforlu ve şık konaklama sunuyor.

Düzce'de bulunan otellerin ortalama fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Düzce'de güzel kahvaltı servisi olan oteller hangileridir?

Livadi Otel şık, uygar ve olağanüstü özenli bir mekan. Denize karşı kurulan kahvaltı sofrasının tadı damağınızda kalıyor.

Düzce'de havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Düzce'ye 115 km uzaklıkta. Sitemizde tavsiye ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.

Düzce'de Samandere Şelalesi yakınındaki oteller hangileridir?

Samandere Şelalesi, Türkiye’nin tescil edilen ilk Tabiat Anıtı olma ünvanına sahip. Zengin bir florası bulunuyor. Çevresi anıt ağaçlarla çevrili. Cadı Kazanı’nın muazzam derinliği karşısında dilini yutacaksınız. Her mevsim tabiatın farklı manzaralarına şahit olabileceğiniz özel bir yer. Otel önerilerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler