Bolu'da Hindiba Doğa Evi'nde Sömestr Tatili

Bolu’da doğanın içinde hobbit evlerde, taş odalarda veya bungalovda kalırken, bir yandan da sobanızı yakıp şömine keyfi için bulunmaz yerlerden biri burası.

Ne zaman gitsem çayı taze, geceleri ateş çukuru başındaki muhabbet ise şahane. Çocuklarınızla gelin, arkadaşlarınızla gelin, ikiniz gelin ya da yalnız gelin; huzur etkisi aynı! çocuklara oyun, büyüklere keşif, romantiklere de her gün balayı burası.Akşamları ortak alanda ateş çukuru etrafında sohbet ve müzik ile eğlenmek hepimize iyi geliyor.

Sömestir döneminde pazar-cuma günleri arası minimum 2 gece konaklamalarda %20 / Min.3 gece ve üstü konaklamalarda %30 indirim fırsatı / Çocukları eğlendirmek için kendi yapacakları kurabiyeleri velileri ile beraber tadımı, film gösterimi ( mısır ikramı vb.. ), yürüyüş programı ve sürpriz etkinlikler bekliyor.

Fiyatlara açık büfe sabah kahvaltısı ve vejetaryen akşam yemeği dahil.
0 – 6 yaş arası çocuklardan konaklama ücreti alınmıyor.

Hindiba Doğa Evi’nde oda seçeneği de farklı farklı. 16 odanın 9 tanesi taş oda, 3 tanesi bungalov, 4 tane de asma katlı Hobit oda. En geniş odalar yerden ısıtmalı olan Hobbit olanlar ve en çok da bunlar tercih ediliyorlar. Taş odalardaki döküm sobalar da beni çocukluğuma alıp götürüyor, neler pişerdi bu sobaların üzerinde.

Mis oksijen gibi acıktıran bir şey yok. Kahvaltıdaki reçel – pekmez ekolojik bahçenin meyvelerinden, erişteyi kendileri kesmişler, hamur işleri de lezzetli, aman kilolara dikkat. Yemeklerde kullanılan malzemelerin tamamı organik, kendi ekolojik bahçelerinde yetiştirdikleri ürünlerle hazırlanıyor.

Evcil hayvan kabul ediyorlar.

Gezilecek yerler ise Yedigölller Milli Parkı, Şirinyazı Göleti, Abant ve Yeniçağ Kuş Cenneti. Hiçbiri de öyle çok uzak değil.

Telefon No: +90530 824 97 91 / https://www.kucukoteller.com.tr/hindiba-pansiyon

Toprağa basmak iyidir, dağ havası koklamak da…Değerlendirin derim!