Haydi Kartalkaya Zamanı

 Doğa ve dağ turizmi otelciliğinin gözde oteli diye tabir ettiğim Golden Key Hotel Kartalkaya, konforu, doyumsuz manzarası, Italyan ve Türk mutfağının seçkin lezzetleri ile bölgenin öne çıkan otellerinden birisi.

Sahibesi Şebnem Hanım her daim işin başında, titiz ve özenli bir yönetici ayrıca. Kendisiyle mutlaka tanışın!

Dış mimarisi Fransız Lea Invent tarafından tasarlanmış. Otel projesi klasik yayla evi ve mountain lodge tipolojilerinin modern bir yorumu olarak hizmete sunulmuş. Çok başarılı bir tasarıma ve yaşam alanlarına sahip diyebilirim..

Tesiste tüm odalar gün ışığından ve Köroğlu Dağları manzarasından faydalanmak için farklı konumlandırılmış. Dağ evinde konforlu yataklar, kaz tüyü yorganlar, özel yapım battaniyeler, kolalı yatak örtüleri ve rahat yastıklar sayesinde iyi bir gece uykusu ile evinizdeki kadar rahat edebilirsiniz. Odalardaki yun sistemi ile uzak doğu tınıları rahatlamanız için özel düşünülmüş.

Pizza fırını olsun, geceleri bar keyfi olsun, bir üst katta yer alan kütüphane / oturma odası olsun, bilarda, langırt ve masa tenis salonu olsun, şömine başı akşam çay saati olsun, çocuk oyun salonu olsun, spa katındaki açık jakuzi olsun, otelde keyif yapacak epey hizmet mevcut..

☎️ 0370-2345059’den tesisi arayabilir, @kucukoteller ‘den bulduk diyerek, sevgili müdürü Kudret Bey’e bizden selam söyleyebilirsiniz.https://www.kucukoteller.com.tr/golden-key-chalet

Yer: Kartalkaya, Bolu

Gelelim fiyatlara; Sömestr’de 2 kişi yarım pansiyon ( sabah ve akşam yemeği ), liftler dahil gecelik 20.000 TL den başlıyor.

Sömestr öncesi ve sonrası ise hafta ici 11.500 TL ve hafta sonu 15.000 TL’den başlıyor.

Otelde Sizler için Neler mi var?✔️ Kayak Odası ✔️ Buhar Odası ✔️ Fitness Salonu ✔️ Kapalı Yüzme Havuzu✔️ Sauna Spa✔️ Yoga Salonu✔️ Suit Oda ✔️ Bazı Odada Jakuzi ✔️ Toplantı Odası