Ölüdeniz Mandarin & Mango Hotel'den Doğa Yürüyüş Haftaları 2020

2020'de, 18 - 25 Mayıs, 21 - 28 Eylul ve 28 Eylul - 5 Ekim arası.
2021'de, 30 Nisan - 7 Mayıs, 27 Eylul - 4 Ekim ve 4 - 11 Ekim arası.

Antik Likya Yolu ve cevresinde yürüyüşe çıkmak istiyorsanız Mandarin & Mango çok doğru bir tercih. Grup halinde ve yöresel rehber eşliğinde gezmek isteyenler içinde yurt dışında Cachet Travel, yurt içinde Siper Tur Turizm Seyahat Acentası tarafından "İlkbahar ve Sonbahar da Haftalık Gezi" programları sunuyorlar. En fazla 8 kişiden oluşan grupları bölgenin doğa güzelliklerinin yanısıra kırsal hayatı ve az bilinen ören yerlerini keşfediyor olacaklar.

Yürüyüş haftalarında konaklama bedelinize kişi başı 110 Euro eklenerek, bir haftalık programda rehber eşliğinde 5 günlük turlarına da katılabiliyormuşsunuz. Program bedeline Faralya dışına cıkılan günlerde ozel araç ile transfer ve rehberlik hizmetleri dahil.
Bu programa katılmak isteyen misafirlerimizin yanında yürüyüşe ve doğaya uygun rahat edip güvenliginizi sağlayacak ayakkabı getirmeniz tavsiye ediyorlar.
Yürüyüş rotalarının kondisyonunuzu test etmekten ziyade bölgeyi keşfetmek ve yürüyüş zevki için hazırlanmış olduğunun altını hassasiyet ile çizmek isteriz.

Lütfen müsaitlik durumu ve rezervasyon için oteli arayabilirsiniz. +90 252 642 1002
Otelin 2020 ve 2021'deki bütün turlarını bölge seyehat acentaları Siper Tur (Türsab no. 3227) organize etmekte.


Program'dan da bahsedelim:

Pazartesi:
    Yürüyüş arkadaşlarımızla tanışma ve aksam yemeği
Salı:
    Kayaköyü'ne araç ile transfer, Kayaköy - Afkule vadisi - Bizans manastırı - Kayaköy yürüyüş.
Çarşamba:
    Likya Yolunun Faralya vadisinde yer alan bir bölümünde yürüyüş ve Kabak plajına iniş
Perşembe:
    Araç ile Likya Yolunun Ovacık başlanğıçına kısa bir yolculuk ardından çok şahane bir panorama eşliğinde Ovacık-Kozağaç-Kirme güzerğahından Faralya köyümüze inen sizi çok memnun edecek bir parkur.
Cuma:
    Serbest gün... Mandarin'de dinlenebilir, Fethiye'de alışveriş yapabilir, Faralya Koylarının, Kıdrak Plajının veya Olüdeniz'in keyfini çikartabilir, Saklıkent, Tlos, Patara veya Dalyan-Caunos/Camur Banyosu turu yapabilir, L.World' un uzman dalış ekibi ile dalış zevkine varabilir, Babadağ çıkışı yaparak yine profosyonel hocalar eşliginde parasüt atlayışı yapabilir yada günlük tekne turlarına katılabilirsiniz.
Cumartesi:
    Araç ile kısa bir yolculuktan sonra, taze üzümleri, taze şarapları ve el dokuması ile meşhur olan Üzümlü köyünden Cadianda ören yerine tırmanış ve Üzümlü’ye iniş
Pazar:
    Araç ile Alınca'ya ve Likya Yonunun muhteşem manzaralı tarihi yolunu takip ederek Faralya'ya dönüş ve sonrasında Mandarin'de vedalaşma yemeği.

Yürüyüş arkadaşlarımızla tanışma ve aksam yemeği

Bölgesel şartlardan dolayı program son anda ve haber vermeksizin değişebilir.
Özel Yürüyüş Grupları

Eğer yukarıda belirtilen Yürüyüş Turları tarihleri size uymuyorsa veya kendi grubunuz ya da yürüyüs kulübünüz ile gelmek isterseniz, 4 ile 22 kişi arasındaki yürüyüş grupları için özel yürüyüş turlarınızı düzenlemekten memnuniyet duyarız. Kısa veya uzun tatil süresi tercihlerinize ve özel olarak talep ettiğiniz parkurlar doğrutusunda özel grup programları çıkartılabilir. Yürüyüş içeren tatil planınız ile ilgili danışmak istediğiniz her konu da lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Otele incelemek için bloga göz atın +90 252 642 1002
https://www.kucukoteller.com.tr/mandarin-otel