Yılbaşı'na Kalkan Patara Prince Hotel'de Girin!

Yılbaşında açıklar. Gala yemeği olacak ve kişi başı 400 TL , içecekler ekstradır.
Yılbaşında otel konaklaması da tercih edecek misafirlerimiz olursa %20 indirimden yararlanabilirler. Oda fiyatları 2 kişilik oda kahvaltı 750 TL'den başlıyor.

Otel hakkında

🌸Kalkan’da çok özel bir yeri getiriyoruz huzurlarınıza; Patara Hotel & Villaları.
☀️ Akdeniz’e baka baka dönemeçli yoldan Torosları tırmanmak eşsiz bir göz şöleni oluyor insana. Dik bir yarın dibine sıkışmış pitoresk bir balıkçı kasabası olan Kalkan’da kendine özgü niteliğini koruyor. Kilisesi, çeşmesi, yamaca tırmanan yolları, cumbalı güzelim evleri ve bir sıra keyifli restoranları ile gitmeye değer bir yer. Denizi her zaman berrak. Yakın çevre katman katman tarih. Xanthos, Letoon, Patara gezisi için Kalkan çıkış yeri olarak en elverişli baz. O halde?
🏠 Gelelim @patara.prince ‘e. Otelin yapılışındaki bütünlük, incelikli zevk ve detaylardaki kompozisyon sahici bir estetik taşkınlık içeriyor. Patara Prince’in bal rengi taştan yapılmış Akdeniz tipi kalın bahçe duvarlarından sarkan begonvil hevenkleri, geniş ve bol yeşillikli bahçe, şık yüzme havuzları, yol basamağı olmuş İspanyol merdivenlerinin birkaç adım aşağısındaki mavi bayraklı deniz atmosferi zenginleştiren detaylardan. Burası kuytu bir keyif kuyusu adeta! 🍽 Türk ve Akdeniz vurgulu restoranları da denizin başında. Gün batımına doğru birer kadeh şarapla çok keyifli.
🏖 Sade, ferah ve tüm detaylarıyla oturmuşluk hissi veren özel yüzme havuzlu villaları konutların en güzel örneklerinden. Bütün dünyadan kopuk bir şekilde vakit geçirebilirsiniz burada.
🏊🏼‍♂️ Denize bakan jakuzili deluxe odaları da tüm gün romans yapılacak türden. Taraçadan Akdeniz’in manzarası dayanılmaz güzellikte. Daha ne isteyebilirsiniz ki?
🍀 Ortak alanlar bol ve çeşitli. Spası, hamamı, tenis kortu eksik değil. Çocuklar için özel bölümde var.
📞 Telefonlarından ulaşabilirsiniz otele 0541 287 1730 / Daha fazla www.kucukoteller.com.tr/patara-prince-otel
🍳 Kahvaltıya otelden bağımsız olarak da gitmek mümkün. 80 TL fiyatı.
🐶 Evcil hayvan kabul edilmiyor.
🚗 Aracınızı park edebileceğiniz otoparkları bulunuyor. Vale hizmeti de var.
👍 Bazı odalar bedensel engeli olanların kullanımına uygun.
✈️ Dalaman Havaalanı daha yakın 118 km uzaklıkta.
🏊🏼‍♂️ Aktivite insanıysanız eğer, bölgede dalış ve yamaç paraşütü yapmak iyi bir fikir!