×

Çeşme Ilıca Otelleri

Ilıca. Hani halk deyimiyle derler ya, ‘ yazın yaz olduğu kavurucu sıcaklar zamanı’ diye, işte tam bu zamanlarda gerek ülkemizin gerekse dünyanın en güzel mekânlarından, adeta cennetten bir köşeye davet ediyoruz sizi. Tam bir doğa harikası, tarihten günümüze medeniyetler beşiği ve popüleritesini her zaman koruyan bir yer olarak bilinen İzmirin Çeşme, Alaçatı ve Ilıcası. Yaz turizminin ve aktivitelerin her zaman bol olduğu, canlı ve dinamik hayatıyla bilinen muhteşem bir tatil fırsatı.
Ülkemizin üçüncü büyük kenti, ama belki de yaz turizmi denilince güney sahillerimizle birlikte akla ilk gelen yerlerden olan İzmir’in güzellikleri anlatmakla bitmez. İzmir’in içerisinde de Çeşme, Alaçatı ve Ilıca muhteşem üçlüsü doğal ve tarihi güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. İlk çağ medeniyetlerinden İyonlar ile başlayan medeniyet katkısı Romalılar, Persler, Bergamalılar, Çaka Bey, Aydınoğulları ve Osmanlılar ile devam etmiş. Yani bölgede tam bir kültür mozaiği oluşmuş.
   
90’lı yıllara kadar sadece İzmirliler ve civar sakinlerinin kullandığı bir plaj olan Ilıca Halk Plajı artık ülkemizde medya ve tavsiyeler yoluyla son derece bilinen bir mekân haline geldi. Plajın birçok özelliği bulunmaktadır. Nisan-Kasım ayları boyunca hemen hemen her gün denize girilebilecek durumda, altın sarısı ince kumu ile sürekli tertemiz bir şekilde ve özellikle sığ olması Ilıca Halk Plajını en seçkin yerlerden biri haline getirmiş.
2017 yılına kadar özel bir işletme tarafından verilen plaj hizmetleri, İzmir Belediyesi tarafından veriliyor artık ve ücretsiz. Ilıca Plajına geldiğinizde soyunma kabinleri, şezlong ve şemsiye gibi şeylere ücret ödemiyorsunuz. İsterseniz kendiniz de getirebilirsiniz. Herhangi bir tehlikeye karşı sürekli güvenlik önlemleri alınmış ve plaj etrafında aktivite alanları var. Yüzme bilmeyen için de çok iyi bir alternatif olan Ilıca Plajı’na mutlaka gelmelisiniz.
Etiketler: çeşme ılıca otelleri, çeşme ılıca balayı otelleri, çeşme ılıca deniz kenarı otel, çeşme ılıca butik otelleri, çeşme ılıca jakuzili otel, çeşme ılıca havuzlu otel, çeşme ılıca şömineli otel, çeşme ılıca deniz manzaralı otel, çeşme ılıca doğa içinde otel, çeşme ılıca otel, çeşme ılıca denize sıfır butik otel fiyatları

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Ilıca bölgesindeki hangi oteller çiftler için en uygun?

Çeşme Barbarossa Hotel tatlı bir keşif dileyenler için...

Ilıca bölgesindeki hangi oteller güzel manzaraya sahip?

Villa Kore Hotel, manzarasıyla adeta dipsiz bir keyif sunuyor.

Ilıca'da hangi oteller aileler için en uygun?

My Stone Home Hotel'in lavanta ve ıtır çiçekleriyle dolu bakımlı bahçesinde konfor eksiksiz. Ortak alanlar bol ve oldukça keyifli.

Ilıca bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?

Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Ilıca bölgesindeki hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?

Çeşme Barbarossa Hotel, asırlık zeytin ağaçlarıyla dolu bahçesinde, hasatını kendi bostanlarından aldıkları organik ürünlerle muazzam bir kahvaltı şöleni hazırlıyorlar!

Ilıca bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Adnan Menderes Havalimanı 87 km uzaklıkta bulunuyor. Tavsiyelerimize sitemizden göz atabilirsiniz.

Ilıca bölgesinde merkeze yakın oteller hangileri?

Sitemizdeki refere ettiğimiz otellerimiz ılıca merkezde bulunuyor.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler