×
Samsun-Atakum Ne Yapılır?
Samsun-Atakum Otelleri beldesinde neler yapılır? Gezilecek ve görülecek yerler, yapılacak etkinlikler. Ören yerleri, tarihi yerler, antika pazarı.

Eğer yaz mevsiminde Atakum’a geldiyseniz denizin ve güneşin tadını çıkarmalısınız. Plajda bolca vakit geçirebilir ve yüzebilirsiniz. Dalış yapabilirsiniz, su kayağı ve kano gibi su aktivitelerine katılabilirsiniz.
Yaylalarda ve Kocadağ’da güzel bir doğa yürüyüşü ve piknik yapabilirsiniz. Eğer tarih tutkunu bir tatilciyseniz Gazi Müzesi’ni, Bandırma Vapuru’nu ve Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ni gezebilirsiniz.
Amisos Tepesi’ne gidebilirsiniz. Buradaki Tümülüsleri ve hazineleri görebilirsiniz. Samsun Kalesi’ni ve amazon heykelini görebilirsiniz.
Kocadağ ve çevresinde yamaç paraşüt yapabilirsiniz. Derbent Baraj Gölü’ne gidebilirsiniz. Yürüyüş ya da piknik planlayabilirsiniz.
Gün içinde deniz kenarında güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Akşam gün batımına karşı, güzel bir balık restoranında balık keyfi yapabilirsiniz. Taze mevsim balıkları, deniz ürünleri ve zeytinyağlı mezelerle daha da keyifleneceksiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler