Silivri Küçük ve Butik Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
13.06.2024
Çıkış
14.06.2024
Misafirler
2 misafir

Erkanlı Country Hotel

5.0 · Harika · 2 yorum
Erkanlı Country Hotel, Silivri İstanbul
En iyi fiyat alınıyor

Grandma's Wonderland

5.0 · Harika · 1 yorum
Grandma's Wonderland, Silivri İstanbul
En iyi fiyat alınıyor

Silivri Küçük ve Butik Otelleri

Alternatif Tatilin Yükselen Yıldızı

Hem İstanbullular hem de Silivri'nin civarındaki yerlerden insanlar ve hatta yurdumuzun birçok yerinden turistler Silivri'ye bu zaman kadar belki de günübirlik gezilecek bir yer olarak bakıyordu ama özellikle son yıllarda tesisleşme, konaklama ve turistlere, aktivite yapmak isteyenlere sunduğu olanaklarla Silivri adeta alternatif tatilin yükselen yıldızı olma durumunda hızla, direkt olarak bir tatil merkezi haline gelmiş bulunuyor. Ulaşım kolaylığı, her bütçeye uygun tatil ve gezi olanakları, ayrıca kendine has yapılarıyla Silivri görülmeye değer. Bir takım spor ve etkinliklerde bulunabileceğiniz, tarihi dokusunu yakından göreceğiniz, deniziyle, doğası ve kültürüyle sizleri kendine davet ediyor Silivri.

Belki de birçok yerde göremeyeceğiniz güzel uygulamalar bekliyor sizi burada. Hem de tam turist ve misafirlere yönelik. Örneğin kıyı hattının neredeyse tamamı araçlar için trafiğe kapalı ve tamamen turistlere/yayalara ayrılmış, bununla birlikte plajların neredeyse tamamı ücretsiz. Tertemiz ve güvenli plajlarda Marmara Denizi'nin tadını çıkartabilirsiniz. Özellikle sahil kısmıyla birçok kişinin beğenisi kazanan Silivri yetkilileri, sahili çay bahçeleri, kafeler, dinlenme mekânları ve restoranlar ile doldurmuş. Genellikle tatil dönemlerine denk gelen aylarda birtakım gösteriler, eğlenceler ve paneller de yine sahil kısmında yapılıyor. Ve akabinde balık restoranları/ürünleri ile sahil devam ediyor. Yani Silivri'nin nabzını sahilinde tutabilirsiniz. Ayrıca sporla alakalı birçok branş Silivri'de icra edilebilir. Bisiklet, golf, binicilik, yürüyüş/koşu ve diğer takım sporları için son derece müsait tesisiler var.  Silivri geniş arazisi, sahili ve doğasının yanı sıra kültürel değerleriyle de varlığını ispatlıyor. Birçok noktada tarihi köprüler, camiler, surlar ve kitabeler bulunmakta, gelen misafirler buraları gezebilmektedir. Uzun yıllardan beri özellikle site haline villaların, yazlık evlerin gittikçe yoğunlaştığı bir yer haline gelmektedir Silivri.
Etiketler: silivri otelleri, silivri balayı otelleri, silivri deniz kenarı otel, silivri butik otelleri, silivri jakuzili otel, silivri havuzlu otel, silivri şömineli otel, silivri deniz manzaralı otel, silivri doğa içinde otel, silivri otel, silivri denize sıfır butik otel fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Silivri bölgesindeki hangi oteller çiftler için en uygun?
Grandma's Wonderland; girift bir bahçe içerisinde gayet sıcak bir atmosfere sahip.
Silivri'de hangi oteller güzel manzaraya sahip?
Erkanlı Country Hotel; doğal çevrenin ve atların güzelliği bonusu!
Silivri bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Silivri bölgesindeki evcil hayvan dostu oteller hangileridir?
Erkanlı Country Hotel evcil dostlarımızı kabul ediyorlar.
Silivri bölgesinde yetişkin oteller hangileri?
Çakırkeyif Otel; veranda/bahçede hamakta koltukta yayılıp siesta yapılacak bir yer. Havuz güzel. Ortam nezih.