Şişli Küçük ve Butik Otelleri
Haritada Göster
Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
19.04.2024
Çıkış
20.04.2024
Misafirler
2 misafir

Business Life Hotel

5.0 · Harika · 1 yorum
En iyi fiyat alınıyor

Lampa Design Hotel

5.0 · Harika · 2 yorum
Şehrin merkezinde, konforlu ve rahat konaklama.
En iyi fiyat alınıyor
4.0 · İyi · 3 yorum
En iyi fiyat alınıyor

Şişli Küçük ve Butik Otelleri

Ülkemizin ihtişamını ya da İstanbul'un en merkezi yerlerinden birini mi görmek istiyorsunuz, kalabalık içinde dolaşmaktan, dükkân dükkân gezip modern mağazalardan alışveriş mi yapmak istiyorsunuz? Şişli, İstanbul'un hatta belki de Türkiye'nin en yoğun ama bir o kadar kolay gezilebilecek yerlerinden biridir. Düzenli ve temiz caddeleri, ışıl ışıl binaları ve kalabalığa rağmen çekici yanı ile Şişli yılın her gününde yerli - yabancı birçok turistin uğrak yeridir. Harbiye ve Teşvikiye, Nişantaşı gibi yerleri de en modern yerlerdendir, görmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan, en merkezi yerlerden biridir Şişli. Büyük bir alışveriş ve ticaret merkezidir. Bunların yanında her gün yüz binlerce insanın geçtiği bir yer olarak da bilinir. Daha çok modern yapılara ve gökdelenlere sahip olsa da tarihi yapıları ve gezilecek kültürel yapıları da mevcuttur.

İster İstanbul içinde yaşayın ister bu şehrin dışında, her iki durumda da Şişli mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Bir defa, merkezi olması nedeniyle ulaşımının çok kolay ve yoğun olduğunu belirtmemiz gerek. Ticari ve ekonomik canlılık nedeniyle buranın ulaşımı oldukça gelişmiş durumdadır. İstanbul'u gezmeye başlayacağını rahat bir konumdadır. Ayrıca söylememiz gereken bir durum da şudur ki, özellikle Şişli AVM bakımından çok zengindir ve Şişli'yi gezme sebeplerinden biri de budur. Trump alışveriş merkezi, Cevahir alışveriş merkezi bu AVM'lerin başında gelmektedir. Sadece alış-veriş merkezleri bile Şişli gezisini doya doya yaşamanıza yardımcı olacak nitelikte büyük yerlerdir. İçerisinde sinema, tiyatro ve periyodik programlara göre değişen birçok etkinlik bulunmaktadır. Bunların yanında ünlü Nişantaşı Caddesi de Şişli'de bulunmaktadır. Gündüzleri kadar geceleri de enfes görüntüsüyle ziyaretçilerine zengin bir sunum hazırlamaktadır.

Tüm bunların yanında, Şişli'yi gezerken her adım başı rastlayacağınız kafe, kafeterya ve restoran bulunmaktadır birçok yerde. Dünya mutfağı ve Türk mutfağından sunumlar, her ihtiyaca göre belirlenmiş menüler buralarda mevcuttur. Kısacası Şişli'yi görmeden İstanbul'u asla terk etmeyin.
Etiketler: şişli otelleri, şişli balayı otelleri, şişli butik otelleri, şişli jakuzili otel, şişli havuzlu otel, şişli şömineli otel, şişli otel, şişli butik otel fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Şişli bölgesindeki hangi oteller çiftler için en uygun?
Lampa Design Hotel'de gözü ve aklı rahatsız eden hiçbir şey yok. Konforlu minimal odalara ve keyifli bir terasa sahip.
Şişli'de hangi oteller iş amaçlı seyahat edenlere yönelik?
Business Life Hotel; modern dekorasyonu, konforu, sessizliği, ferah çalışma alanları ile epey rağbet görüyor. Üstelik konumu da çok merkezi.
Şişli'de hangi oteller aileler için en uygun?
Gallery Residence Hotel merkezi konumu ve estetik tasarımlı odaları ferah ve kendiliğinden mutfaklı. Dolayısıyla ailelerin rahatlıkla kalabileceği bir konfora sahip.
Şişli bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Şişli bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?
Hiçbiri kıyas kaldırmıyor. İyisi mi siz sitemizden refere ettiğimiz yerleri inceleyin.
Şişli bölgesindeki hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?
Favori Hotel , zengin bir açık büfe kahvaltı sunuyor. Lezzetler profesyonel şef ve ekibinin hünerli ellerinden.
Şişli bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
İstanbul Havalimanı 37 km uzaklıkta bulunuyor. Sitemizde refere ettiğimiz yerleri inceleyebilirsiniz.
Şişli bölgesinde merkeze yakın oteller hangileri?
Manna Hotels sakin, ferah, şık bir kent oteli. Konum şehrin tam göbeğinde.
Şişli bölgesinde yetişkin oteller hangileri?
Jazz Hotel ; konsepti ile bütünlük oluşturmuş bir otel. Esas ilginç olan kısmı ise; Diane Schuur ve Ron Carter gibi caz sanatçılarını da konuk etmiş olması.
Şişli bölgesinde Sultanahmet Meydanı'na yakın oteller hangileri?
Manna Hotels'e 10 km mesafede bulunuyor Sultanahmet Meydanı.