×
TR EN
Fethiye Otelleri

Muğla’nın en büyük ilçesi ve Türkiye’nin gözde tatil merkezlerinden biri olan Fethiye, her yıl gelen yerli ve yabancı binlerce turisti ağırladığı muhteşem butik otelleri ile de kaliteli ve konforlu bir tatil sunuyor.

Yemyeşil doğası, masmavi ve tertemiz denizi ile Fethiye, turistleri kendine çekmeye devam ediyor. Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü beldede, kışın bile hava sıcaklığı 10-12 derecenin altına düşmüyor. Dolayısıyla denize giremeseniz de kış aylarında bahar mevsimini yaşamak için ideal bir yer Fethiye. Zaten Fethiye, ülkemizin güneşli gün sayısı en fazla olan beldelerinden biri.   

Fethiye’de, her yıl bölgeye akın eden binlerce turisti ağırlamak için çok sayıda konaklama tesisi bulunuyor. Büyük bir tatil köyünden butik ve küçük otele, pansiyona kadar farklı pek çok tesis bulabilirsiniz Fethiye’de. Fethiye otelleri genellikle deniz kenarında ya da denizin biraz gerisinde konumlanmışlar. Biraz daha tepelerde, yemyeşil ağaçların içinde inşa edilmiş Fethiye otelleri de bulabilirsiniz. Muhteşem bir deniz ve doğa manzarasına hâkim… Güneşli ve harika bir sabaha uyandığınızda sizi karşılayan manzara, ya yemyeşil bir orman ya da masmavi, engin bir deniz manzarası olacak.   

Çoğu Fethiye otelinin kendine ait yüzme havuzu da bulunuyor. Dolayısıyla çocuklu aileler için de iyi bir tatil fırsatı sunuyor. Fethiye butik otellerinin birçoğu yılın her dönemi hizmete açık. Genel olarak oda kahvaltı hizmet veriyorlar, yarım pansiyon çalışan konaklama tesisleri de bulabilirsiniz. Fethiye otellerinde konakladığınızda bölgede pek çok farklı aktiviteye de dâhil olabilirsiniz. Yamaç paraşütü, doğa yürüyüşü, bisiklet turları ve dalış bunlardan sadece birkaçı…   

Fethiye otel fiyatları ise genellikle uygun seçenekler sunuyor. Konaklama tesisi olarak seçeneğiniz fazla olduğundan bütçenize uygun bir tesis, mutlaka bulacaksınız. Belki yaz aylarında biraz artış görülebilir fiyatlarda ancak, genellikle Fethiye otel fiyatları oldukça uygun.
Sitemizi inceleyerek Fethiye otellerini, otel fiyatlarını ve rezervasyon koşullarını görebilirsiniz.

Işıklar ülkesi Likya... Güneş bir başka batıyor, geceleri gökyüzünü kaplayan yıldızlar bir başka parlıyor burada... Ay ışığı, denize farklı yansıyor bu topraklarda... M.Ö. yaşanmış, Anadolu tarihinin en gizemli medeniyetlerinden biri olan Likya’da, doğanın eşsiz manzarasına tanıklık edebilirsiniz.

İyi tatiller...

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
Filtreler
Fethiye Otelleri
4.8
Fethiye (Merkeze 200M)
Adını kendisi koydu: Hotel Unique Özgün mimarisiyle Akdeniz’e özgü ve Akdeniz’e övgü… Muhteşem Fethiye Körfezi ve...
300 TL Rezervasyon
4.4
Fethiye (Merkeze 400M)
Şehir merkezine sadece 10 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan, Fethiye’nin ilk butik belgeli oteli Yacht Classic...
4.7
Fethiye (Merkeze 1KM)
Sahilde özel bir konuma sahip olan Ece Saray Marina Resort Hotel Fethiye , hem çevreyi ziyaret eden yelkenciler...
4.3
Fırsat Detayı

8 Haziran tarihine kadar telefon ile yapılacak konaklamalarda %20 indirim uygulanıyor. İndirimlerden yararlanabilmek için son rezervasyon tarihi 15 Şubat. Özel günler hariçtir.

Fethiye (Merkeze 100M)
Özgün yapısını koruyarak yenilenmiş bir binada yer alan Downtown Fethiye Suites, Fethiye'nin eski kent bölgesinde...
5.0
Fethiye (Merkeze 40KM)
Fethiye ’nin Yeşilüzümlü Beldesi’nin Dikencik Mevkii ’nde, etrafı kızılçam ağaçlarıyla çevrili sakin bir konaklama...
4.5
Fethiye
Pastoral Vadi Ekolojik Yaşam Çiftliği’nde, Fethiye’nin Yanıklar Köyünde çam ormanlarıyla çevrili bir vadinin...
4.8
Fethiye (Merkeze 17KM)
Yonca Lodge Fethiye’nin 15 km batısında, Yanıklar Köyü’nde yer alan 14 odalı küçük bir otel. Akdeniz’in...
Şuan Kapalı Rezervasyon
4.3
Fethiye
‘Rengarenk ve hayat dolu’ sözleri Montaverde’nin kelime anlamları gibi. Ev sahibi Bora Bey, turizm ve otel...
Şuan Kapalı Rezervasyon
4.3
Kayaköy
Kayaköy Otel, Fethiye'nin tarihi Rum köyü Kayaköy'de faaliyet gösteriyor. Misafirlerine ev rahatlığında bir...
Şuan Kapalı Rezervasyon