×
Kaleiçi'nde Ne Alınır?

Antalya’da tarihi Kaleiçi denilen bölgede, yöre halkının el emeği olan çok sayıda eşyaya rastlayabilirsiniz. Yörüklerin el dokuması halı ve kilimlerini bulabilirsiniz. Üstelik bu halı ve kilimler dünyaca ünlü ve çok sayıda alıcısı var. Neden sizin evinizi de güzel bir el dokuma kilim süslemesin?   

Çarşılarda ise çok sayıda yöreye özgü eşya ya da evinizi süsleyecek bir magnet bulabilirsiniz. Bunların dışında el yapımı süs eşyaları ya da takılar edinebilirsiniz. Hatta ve hatta Antalya’ya kadar gelmişken çarşıdan özel olarak aromalandırılmış ve kırk yıl hatırı olan, Türk kültürünü yansıtan kuru kahvelerden belki de paket paket alabilirsiniz. Yasemin aromalı, kakuleli, damla sakızlı, çikolatalı, fındıklı, bademli gibi pek çok aromayla lezzetlendirilmiş kuru kahveler bulabilirsiniz.   

Her pazar Kemer’de kurulan pazarda organik sebze ve meyvelerin dışında çok sayıda tekstil ürünü ve kıyafet bulabilirsiniz. Her cuma Kumluca beldesinde kurulan pazarda ise organik sebze ve meyvelerin dışında, süt ve süt ürünleri ya da taze balık ürünleri bulabilirsiniz.  

Antalya’ya gitmişken hemen her ilçesinde bulabileceğiniz ev yapımı ve beldeye özgü ürünlerden yapılmış reçellerden de mutlaka almalısınız. Turunç reçeli, bergamot reçeli, patlıcan reçeli, portakal reçeli bu tatlardan sadece birkaçı.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler