×

Bursa Merkez Otelleri

Orhan Bey’in 1326 yılında Bizans’tan alması ile Osmanlı topraklarına geçen ve Osmanlı’nın ilk başkenti olma özelliğini taşıyan Bursa, bugün Türkiye’nin 4. büyük şehridir.

Türkiye'de, ihtiyaçlarımıza en çok cevap veren şehridir Bursa. Tarımdan tutun turizme, sanayiden tutun ticarete, doğadan tutun modernliğe, her yönüyle çok fonksiyonel bir şehirdir Bursa. Çağdaşlıktır Bursa, aynı zamanda tarih de kokmaktadır; Doğaldır Bursa, aynı zamanda gelişmiştir de. Bu şehirde tüm ihtiyaçlarımıza cevap bulacaksınız. Eski ve köklü tarihi ile doğasıyla turizmi ile birbirinden leziz mutfak kültürüyle Bursa size unutulmaz anlar yaşatacaktır. Ülkemizin hem en gelişmiş şehirlerinden hem de en tarihi şehirlerinden biridir Bursa. Çok yakın bir zamanda ülkemizin Avrupa Birliği Standartlarına en uygun şehri seçilmiştir. Bursa dünyanın yaşanılabilecek ilk otuz şehri arasında 28. sıradadır. Sadece bu yönüyle bile gelinip görülmeye değerdir Bursa. Turizm açısından mı değerlendirmek istiyorsunuz, yaz turizminden tutun doğa turizmine, kış turizminden tutun deniz turizmine, kültür turizminden tutun konferans turizmine her türlü turizm türünü Bursa'da görebilmektesiniz. Farklı lezzetler mi tatmak istiyorsunuz, buyurun gelin Bursa'ya. Tadına doyulmayan leziz İskender Kebabı ile birlikte enfes İnegöl köftesi, enfes Kestane Şekeri, enfes sebze ve meyveler ve daha nice yöresel yemekler hepsi Bursa'da. Temiz hava mı almak istiyorsunuz, buyurun bu yeşil şehre. Geniş ve gür ormanlarıyla, doğasıyla ve güzel havasıyla sizleri bekliyor Bursa. Ülkemizin sanayisini yakından mı görmek istiyorsunuz, buyurun Bursa'ya. Üretim yerlerini ve dev fabrikaları görün. Tarihin derinliklerinde kaybolmak mı istiyorsunuz, buyurun Bursa'ya. Osmanlılardan ilk altı padişahın kabri burada bulunmaktadır. Onlarca türbe ve külliye buradadır, kütüphaneler ve üniversiteler medreseler buradadır. Tarihimize ait ve başka kültürlerin tarihine ait onlarca ziyaret edilecek yer Bursa'da bulunmaktadır. İddia ediyoruz ki, gerek yerli ve gerekse yabancı turistler Bursa şehrini ziyarete geldiklerinde 2-3 günlük bir gezi yeterli olmayacaktır ve hatta buraya tekrar gelmek isteyeceklerini belirteceklerdir.
Etiketler: bursa merkez otelleri, bursa merkez balayı otelleri, bursa merkez butik otelleri, bursa merkez jakuzili otel, bursa merkez havuzlu otel, bursa merkez şömineli otel, bursa merkez doğa içinde otel, marmaris otel, bursa merkez butik otel fiyatları

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Nasıl Bir Yer Arıyorsun? Filtrelemek için Tıkla!{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyat Sor
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer? {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Tesisler Listeleniyor

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Merkez bölgesindeki hangi işletmeler aileler için en uygun?

7 Rooms Hotel Bamboo Park; minimalist çizgileri, bahçeye bakan büyük pencereleri ve sade şıklığı ile dikkat çekiyor.

Bursa Merkez bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?

Kitap Evi Hotel, Bursa'ya bambaşka bir nefes getirmiş. Avlusunun benzersiz bir atmosferi var.

Bursa Merkez bölgesindeki hangi oteller güzel kahvaltı servisine sahip?

Kitap Evi Hotel; atmosfer açısından kusursuz avlusunda, zengin ve lezzetli bir serpme kahvaltı sunuyor. Bütün övgüleri hak ediyor.

Bursa Merkez bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?

Şehir merkezine Bursa Yenişehir Havalimanı 50 km uzaklıkta bulunuyor.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler