×

Alanya Villa Augusto İlkbahar İndirimi 20 kişi tarafından bu hafta okundu

31 Mart 2015 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda; Nisan / 2015 ve Ekim / 2015 konaklamalarında %15, 01/05/2015 - 30/09/2015 tarihleri arasındaki konaklamalarda % 10 erken rezervasyon indirimi vardır.

Oteli Tanıyalım: Villa AUGUSTO, Akdeniz’in kıyısında, muhteşem bir konumda, zerafeti ve çekiciliğiyle cenneti andıran yepyeni bir otel. Dikkat çekici ve nefes kesen manzara eşliğinde 20 adet lüks oda ve suitleri olan otelde, sizi pozitif enerji yüklü duygular ve düşüncelerle dolu bir dünyaya sürükleyip ayrıcalıklı hissettirecek başarılı bir SPA merkezi bulunuyor. Klasik ve modern tarzın harmanlandığı bu şık otelin muhteşem bahçesinde yer alan havuzda klorlu su yerine özellikle deniz suyu doldurularak deniz ayağınıza kadar getiriliyor.

Özenli atmosferini restoranında da devam ettiren Villa AUGUSTO’da sabah, kahvaltı ve çay saatlerinde ev yapımı pastalar, ağızlarda eriyen kurabiyeler ve çeşitli egzotik çayları; öğlen ve akşam yemeğinde ise Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini dünyaca ünlü şaraplar eşliğinde tadabilirsiniz.

Telefon 1 : +90 242 565 2005
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/villa-augusto
Adres :
Kale mah. Sancak sok. No4 Konakli, Alanya, Antalya
Denize Mesafe :
Sıfır
Havaalanına Mesafe :
110 km

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler