×

Assos Bertiz Otel'de 5 gün konaklayın, 1 gece de ücretsiz kalın! 572 kişi tarafından bu hafta okundu

Assos Bertiz Hotel; Beş gün ve üzeri konaklama yapan konuklarına bir gün konaklamayı ücretsiz sunuyor.

Ayrıca yarım pansiyon konaklamak isteyenler 0286 723 4244 nolu telefondan bilgi alabilirler. www.bertizhotel.com

Otel Hakkında: Bertiz Otel Assos beş yıldızlı bir otelden beklenen tüm konfora sahip olacak şekilde temiz ve şık bir görünümde restore edilmiş. Umarız Yunan Tanrıçalarının ve Tanrılarının bulunduğu tarihi ve romantik bir koyda bulunmaktan keyif alırsınız; sadece en kaliteli şarapların, lezzetli akşam yemeklerinin olduğu birkaç dinlendirici, rutubetsiz sakin, ferah gecelerin ve kumsalda geçireceğiniz göz kamaştırıcı günlerin hayalini kurun.

Kaldığınız otel, yazlarınızı geçirdiğiniz mevkii olarak sessizliğin Ege'nin dalga ve kuş sesleri ile bozulduğu Sokakağzı Koyu'ndaki Bertiz Otel Assos'dur. Otel sadece 8 odalı olup, son teknolojiyle donatılmış. Tüm yataklarda “'crisp saten/cotton”' örtüler bulunmakta olup yerler beyaz seranit taşından kaplanmış. Banyolar özel fayans ve mermerlerle dekore edilmiş. Bar ve restaurant dinlendirici bir ambiyansa sahip olup Ege denizine açılıyor.

Burası Ege'nin gün doğusunu, gün batımını ve muhteşem Midilli Adasını izlemek için ideal bir yer olup, menü geleneksel Ege mutfağından çeşitli örnekler sunmaktadır. Barında çok çeşitli şarap ve geleneksel içki seçenekleri mevcuttur.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler