×

Assos Kayalar Terrace'dan yaza merhaba promosyonu 161 kişi tarafından bu hafta okundu

ASSOS KAYALAR TERRACE'dan yaza merhaba:

11.07.15 tarihine kadar 3 gün ve üzeri tüm konaklamalar %15 indirimli. Üstelik hergün brunch keyfi.

Oteli Tanıyalım:

Doğa turizminde iddialı olan ASSOS KAYALAR TERRACE OTEL, 2014 yılbaşı itibarıyla ÇANAKKALE ASSOS yakınındaki oksijen zengini Kayalar köyünde 9 odasıyla hizmete açılmış.

Dağdan çektiği çam ve zeytin kokulu havayı üzerinize yükleyen kanyonun usul esintisi yüzünüze eserken, cennetin böyle bir şey olduğunu hayal ediyorsunuz.

'ASSOS KAYALAR TERRACE OTEL'de, evet hayaldesiniz... Ta ki brunchta önünüze gelen kekik kokulu altın gibi ışıldayan zeytinyağına, buram buram odun ekmeğini banıncaya dek. Eşsiz manzarasıyla saat 14.00'e kadar alabileceğiniz 35 çeşitten fazla ürünün sunulduğu Brunchın hemen ardından güzelliklerin türküsü davet ediyor sizi sessiz güzelliklere. Önünüzde uzayıp giden Edremit Körfezi ta Ayvalıktan Midilliye dek bir manzara, elinizi uzatınca tutacak gibi... Birde güneşin Midilliye batışına denk gelirseniz, The Terrace Grill&Bar'da, bunu üç kez yaşayıp şaşırabilirsiniz''.

Egenin bu güzel köyünde, isterseniz Kazdağının birbirinden lezzetli ot yemeklerini tadabileceğiniz gibi, bu güzel otlarla doğal ortamda beslenen hayvanların Dry Aged işleminden geçmiş etlerini, ızgaralarından yiyebilirsiniz.

ASSOS KAYALAR TERRACE OTEL aynı zamanda köy evi konseptinde döşenmiş 3 taş eve sahip. 2'şer odalı evler mutfak hizmeti de içeriyor. Modern ve klasik çizgilerden oluşan konsept otelin odalarında dahi, müthiş bir manzara sizleri bekliyor.

Çok şık renklerle bezenmiş barlarındaki atmosfer, sizi romantizme davet ediyor. Otele ait diğer otel olan ASSOS KARTAL YUVASI OTEL 5km. mesafede ve havuzundan, kamelyalarından haftasonu fasıl, oğlak çevirme gibi tüm aktivitelerinden faydalanabiliyorsunuz. Otel, sahilde anlaşmalı olduğu tesiste denize girme imkanı da sunuyor.

Telefon 1 : +90 286 723 4602
Telefon 2 : +90 545 207 3036
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/kayalar-terrace-otel
Adres : Kayalar köyü No: 24 Ayvacık / Çanakkale
Denize Mesafe : 4 km
Havaalanına Mesafe : 60 km
Yol Tarifi  Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız,Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 10.km den sağa Kayalar Köyüne çıkıyorsunuz.
Çanakkale yönünden geliyorsanız,Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp,2.5km. kadar sonraki köprüden hemen sonra sola,Kayalar Köyü yoluna girerseniz 6km. sonra oteldesiniz.

 

 

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler