×

Ayvalık Macaron Konağından Son Dakika Teklifi 29 kişi tarafından bu hafta okundu

Macaron Konağı, KucukOteller.com.tr misafirlerine son dakika teklifleri ile güzel bir promosyon sunuyor!

Macaron Konağı, Ayvalık merkezde  sayılı tarihi  binalarından birinin restorasyonu ile günümüz konforu, keyifli bahçesi ile dört mevsimi, farklı renk ve tatlarla yaşatıyor. Konak; sahipleri tarafından eski bir papaz evininin restore edilip otel haline getirilmesiyle oluşturulmuş. Kendileri için yola çıkmışken sahip oldukları binanın ve bahçenin kendilerinden fazlasını ağırlayacak büyüklükte olduğunu görünce bu konağı konuklarıyla paylaşmaya karar vermişler.

Tamamen orijinal olarak korumaya çalıştıkları tavanı, döşemesi ve keyifli cumbasıyla orta odalarında ve diğerleri birbirinden farklı toplam 9 odada, orjinaline uygun restore edilmiş taş duvarı, samanlı sıvasıyla, sardunya balkonuyla Ayvalık’ta keyifli günler geçirmeniz için, bu dokudan keyif alan herkesi, her mevsimde ayrı güzel olan iklimin, doğanın, denizin tadını çıkarmaları için konuk etmekten keyif duyuyorlar.

Macaron Konağı, Temmuz ayinda minimum 3 gece konaklayacak olan KucukOteller.com.tr konuklarına Midilli Feribot bileti hediye ediyor. (Çarsamba, Cuma, Cumartesi, Pazar sabah gidiş, akşam dönüş) veya konaklamada %15 indirim sağlıyor .

Macaron Konağı iletişim:

Oda Sayısı : 9
Kontak Kişi : Abdullah YURUT
Telefon 1 : 0 530 110 22 41
Telefon 2 : 0 266 312 77 41
Adres: 13 Nisan Caddesi 18.Sokak  No:56 Ayvalık
Denize Olan Mesafe : 150m
Havaalanına Olan Mesafe : 45km Edremit Körfez Havaalani
Açılış Tarihi: 1 Ocak
 
Kapanış Tarihi: 1 Aralık
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler