×

Marmaris'te 5 Gece Konaklama 2 Ücretsiz Tur 123 kişi tarafından bu hafta okundu

5 Gece Konaklama 2 Ücretsiz Tur - YARIM PANSİYON KONAKLAMA!!!

Gezilecek Yerler - Marmaris ve Çevresi

Konsept - Yarım Pansiyon

Ulaşım   Konsept

Tur Programı

1. GÜN: SERBEST ZAMAN- MARMARİS / İÇMELER

Misafirlerimizin yol yorgunluğunu atmaları için bugün serbest zaman veriyoruz. Gün boyu otelin aktivitelerinden faydalanabilir, Marmaris içmeler Sahili’nde yürüyüş yapabilir akşamda otelimizde akşam yemeğinin tadını çıkarabilirler.

KONAKLAMA 1: *** NAVY HOTEL

2. GÜN: MARMARİS YEMEKLİ TEKNE TURU

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası 10.00’da Marmaris Tekne turu için otelden araçla alarak sizi tekneye götürüyoruz. Toplam altı yerin gezileceği tekne turumuzda ilk durağımız Balık Çifliği, daha sonra akvaryum izlemeyi sevenlerin tercih ettiği Fosforlu Mağara’yı geziyoruz. Denizin temizliğine şahit olacağınız mağaradan sonra üçüncü gezi noktamız Kumlubük. Muhteşem gün doğuşuna şahit olan Kumlubük, tertemiz denizi, eşsiz doğası ve iki kilometrelik Kumlubük Plajı’nı görüp yüzme molası verdikten sonra öğle yemeğini burada alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra geçim kaynağının defne, adaçayı, bal, narenciye, üzüm ve bu gibi ürünlerin yetiştiği Turunç’a hareket ediyoruz. Burayı da gördükten sonra Amos’a geçiyoruz. Yeşil ve mavinin tüm tonları bir yıl boyunca görülen Amos’u görüp, dönüş yolu üzerinde bulunan Yeşil Deniz’de son yüzme molasını verdikten sonra, İçmeler Plajı üzerinden Marmaris’e dönüyoruz. Daha sonra sizi tekneden alıp otele getireceğiz.Otelde alınan akşam yemeğinin ardından, dinlenme zamanınız gelmiş demektir.

KONAKLAMA 2: *** NAVY HOTEL

3. GÜN: SERBEST ZAMAN- MARMARİS / İÇMELER

Misafirlerimiz sabah kahvaltılarının ardından otel aktivitelerinden yararlanabilirler.Ya da otelden 75 metre uzaklıkta olan ve doğal güzelliği ile göz dolduran içmeler plajının tadını çıkarabilirler.İsteyen misafirlerimiz kolaylıkla Marmaris merkeze inip , Marmaris in tadını çıkarabilirler.Akşam tekrar Navy Hotel de akşam yemeğinin tadını çıkarabilirler.

KONAKLAMA 3: *** NAVY HOTEL

4. GÜN: GÖKOVA ADALAR TEKNE TURU

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından 09:30 – 10:00 arasında GÖKOVA ADALAR TEKNE TURU için sizi otelden alıp, Çamlı Limanın da bulunan teknemize bırakacağız.Çamlı Limanına yapacağınız araba yolculuğunuz yeşillikler arasında geçecek olup , Marmaris’in tüm doğa güzelliklerini gözler önüne serecektir.10:30 da başlayacak olan tekne turumuzda Marmaris’in en güzel koylarına sahip olan Gökova Koylarını tanıyacaksınız.Turumuz İncekum koyunda yüzme molası ile başlayıp,Fenerli Ada koyunda yüzme molası ve öğle yemeği , İngiliz Limanında yüzme ve çamur banyosu , deniz kızı heykelinde fotoğraf molası ,Çanak ve Yunus koylarında yüzme molası ile son bulacaktır.Marmaris’e doğru araba yolculuğunuzun ardından otelimize ulaşıp , akşam yemeğinin tadını çıkaracaksınız.

KONAKLAMA 4: *** NAVY HOTEL

5. GÜN: SERBEST ZAMAN- MARMARİS / İÇMELER

Otelde alınan kahvaltının ardından misafirlerimiz arzu ederlerse aktivitelerimizden faydalanabilir, arzu ederlerse sadece 75 metre uzaklıkta ki İçmeler’in muhteşem manzarasında yüzebilir ya da yürüyüşler yapabilirler.

KONAKLAMA 5: *** NAVY HOTEL

6. GÜN: SERBEST ZAMAN VE OTELDEN AYRILIŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası saat 12:00’de otelden çıkışımız gerçekleşiyor. Bir başka gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

NOT: Otele Giriş Saati: 14:00- Otelden Çıkış Saati: 12:00’dir.

Yanınıza Almanız Gerekenler Su geçirmez ayakkabı, havlu, yüzme kıyafeti, fotoğraf makinesi, güneş kremi, İçecekler için nakit para.

Serbest Günde Yapılabilecek Aktiviteler Dalyan tekne turu, ATV safari, At safari turu, Aqua Su Parkı.(Otelimizin Resepsiyonundan turlarımız ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.)

DAHİL OLAN HİZMETLER DAHİL

* 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama, * Turlarda Öğle yemeği, * 2 ÜCRETSİZ TUR, * Gökova Tekne Turu * Marmaris Tekne Turu

OLMAYAN HİZMETLER  * Ana Ulaşım  * Kişisel harcamalar  * Turlarda Alınan İçecekler

Telefon 1 : +90 252 4554810
Web Adresi : www.kucukoteller.com.tr/navy-hotel-marmaris
Adres :
İçmeler, Marmaris - Muğla
Denize Mesafe : 75 METRE
Havaalanına Mesafe :
95 KM
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler