×

Muğla Dalyan Sultan Palas Otel de Mayıs ve Haziran Promosyonu 131 kişi tarafından bu hafta okundu

Muğla’nın Dalyan beldesinde yer alan Sultan Palas Dalyan Otel size özel konaklama promosyonu hazırladı. Mayıs ve Haziran aylarında iki kişi yarım pansiyon konaklama bedeli 140 TL, Tek kişi yarım pansiyon konaklama bedeli 95 TL. Kahvaltı ve akşam yemeği açık büfe olarak sunuluyor.
Bu fırsattan yararlanmak için iletişim bilgileri: http://www.kucukoteller.com.tr/sultan-palas-otel

Otel Hakkında:

Sultan Palas Otel, Dalyan Horozlar mevkinde orman içinde bulunan ve sadece tekne ile ulaşım sağlanan özel bir tesis. Otelin kendisine ait tekne servisi ücretsiz. Tekneyle merkez arasında 10 dakikalık bir yolculuk sizi Sultan Palas’a günde 5 kez ulaştırıyor. Vadi arasındaki otelde büyükler, çocuklar ve hatta  bebekler için ayrı havuzlar konuklarına yazın serinlik ve dinlence sunuyor.  Klimalı ve kablosuz internet hatlı odalarda televizyon ve telefon yok. Odalarda çay -  kahve makinası bulunmakta ve çay - kahve ücretsiz verilmekte. Sessizlik, dinlenme ve doğal ortam arayanlar için ideal bir atmosferi var.  Romantik ve sessiz bir ortamın olduğu vadinin ortasındaki otelde kuş sesleri hakim. Özellikle yoga grupları bu ortamı tercih edip sık sık gelmekte. Tesisin doğa ile iç içe olmasından ötürü trekking, otelin sağladığı bisikletlerle  yapılan tur, gölde balık tutma imkanları konuklar tarafından değerlendiriliyor.  Yemekleri geleneksel türk mutfağı özelliklerinde lezzetleri barındırıyor.

Üç tarafı dağlarla çevrili olan Sultan Palas’ın içinde bir de eko çiftlik mevcut.
Sebzeler bu organik çiftlikten sağlanmakta.
Beş bin metrekarelik alana yayılmış olan otel içinde yüzü aşkın zeytin, nar, limon, portakal, ayva ağaçlarını barındırmakta.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler