×

Nişantaşı Jazz ve Gallery Hotel'de Sevgililer Günü 81 kişi tarafından bu hafta okundu

Sevgililer Gününe özel, 10 ile 17 Şubat tarihleri arasında Naracamicie’de 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, Nişantaşı’ndaki Jazz Hotel veya Gallery Residence Hotel’de, 1 gece konaklama kazanıyor.

Naracamicie’de, Şubat ayında %50’yi bulan indirim fırsatını da kaçırmayın. Naracamicie ile çiftler, Gündüzden geceye daima şık Dünyanın önde gelen İtalyan gömlek tasarımcısı ve üreticisi Naracamicie; Milano, Londra, Paris, Tokyo ve Sidney’den sonra, Nişantaşı’ndaki mağazası ile Türk moda severlerin tercihi oldu.

Dünyada gömlekte seçkin çizginin adı Naracamicie’nin, Sevgililer Gününe özel olan, çiftler için olan gömlekleri, gündüzden geceye daima şık olmanızı sağlayacak. Şık dekolte yakalar, kol ağzı ve yakalarda dantel detaylı modeller, yakası kendinden fularlı gömlekler tam gardorabınıza uygun.

Kış klasiği olan siyah, gri ve koyu renklerin yanı sıra; gülkurusu, mavi, yeşil, kırmızı gibi canlı renklerden oluşan geniş bir renk yelpazesi de var. Naracamice’den, Sevgililer Günü’ne özel 10 ile 17 Şubat tarihleri arasında 1000 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, Nişantaşı’ndaki Jazz Hotel veya Gallery Residence Hotel’de, 1 gece konaklama hediyesi kazanıyor. Bu arada, Şubat ayında %50’yi bulan indirim fırsatını da kaçırmayın.

Adres: Abdi İpekçi Caddesi Bostan Sokak, Ayda Apartmanı 11/1 Nişantaşı- İstanbul
Tel: 0212 236 56 00
www.jazzhotel.com.tr

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler