×

Peri Bacalarının Gölgesinde Küçük Bir Kaçamak... 369 kişi tarafından bu hafta okundu

PERİ BACALARININ GÖLGESİNDE “KÜÇÜK BİR KAÇAMAK”…

Dünyanın en romantik otellerinden biri olan Argos in Cappadocia, “Küçük Bir Kaçamak Paketi” ile sizleri Kapadokya’nın büyülü dünyasına,
yepyeni bir rüyaya uyanmaya davet ediyor…

“Holidays for Couples” dergisinin geçtiğimiz yıl “Dünyanın En Romantik 25 Yeni Oteli”nden biri seçtiği, Conde Nast Johansens’in ise “Dünyanın En Romantik 4 Otelinden Biri” olarak gösterdiği argos in Cappadocia, çiftlere unutulmaz bir tatil vaad ediyor…

Kapadokya’nın kalbi eski Uçhisar köyünde bulunan ve “içinden köy geçen otel” olarak tanımlanan argos in Cappadocia’nın kendine ait yaşam alanı, geniş banyo ve yatak odasından oluşan süitlerinde iki gece konaklama, dileyen misafirlere  odalarının mahremetiyetinde sabah kahvaltısı ve Erciyes Dağı ile Güvercinlik Vadisi manzaralı restoranda başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan bir akşam yemeği ile otelin kendi bağlarının üzümlerinden üretilmiş enfes Kalecik Karası şarabı sunulan paket, “Küçük Kaçamak Paketi” KDV dahil 650 Euro.

Binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi, buna bağlı mağaralar, yer altı tünelleri ve tarihi evlerden oluşan kalıntıların restorasyonuyla hayata geçirilen argos in Cappadocia’nın şu anda 40 odası bulunuyor, odalardan birçoğunun kendine ait teras, bahçe ya da avlusu var. Köyün Güvercinlik Vadisi’ne bakan yamacına kademeler halinde yayılan konaklardan oluşan otel, bu özel konumu, yaşam alanlarını birbirine bağlayan benzersiz peyzajı, otantik yerleşime olan estetik sadakati, incelikli iç dekorasyonu ve üstün hizmet kalitesiyle misafirlerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Bünyesinde bulunan ikibin yıllık manastır yerleşkesi Bezirhane, bir zamanlar kervansaray olarak kullanılan, keşişlerin ve rahiplerin barındığı, İpek Yolu üzerinde deve kervanlarının konakladığı, beziryağının üretildiği bir mekan. Bu tarihi yapı, olağanüstü akustiği ve iki dev kubbesiyle alışılmışın dışında konseptlerle gerçekleştirilen rüya gibi düğünlere, konser ve performanslara ev sahipliği yapıyor. 
Dileyenler, Kapadokya’nın tadını, Lounge’da şömine başında veya baharda Güvercinlik Vadisi’ni seyrettikleri terasta, sıcak sohbetlerle çıkarıyorlar.

Otelin altından geçen ve konakları birbirine bağlayan yeraltı tünelini ve dünyanın en büyük mahzenlerinden biri olması planlanan mahzeni gezebilme imkanı da bulunuyor.

“Küçük Bir Kaçamak” Paketi, 30 Ağustos tarihine kadar, otelin müsaitliği doğrultusunda geçerli…
Daha fazla bilgi için: www.argosincappadocia.com
0 212 2291040 - 0533 562 71 75

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler