×

Safranbolu da Off-road Heyecanı Sona Erdi 41 kişi tarafından bu hafta okundu

Safranbolu'da Off-road Heyecanı Sona Erdi

Türkiye Off-Road Şampiyonası'nın 5. yarışı, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde 2 gün sür ren yarışlarla sona ererken, dereceye girenlere kupaları düzenlenen törenle verildi.
Karadeniz Off-Road Kulübü'nce, "2011 Safran Yılı Kültür Sanat Etkinlikleri" kapsamında düzenlenen ve 2 gün süren yarışlara, Ankara, İstanbul, Sakarya, Mersin, Sinop, Bolu, Tekirdağ, Karabük, Bursa ve Denizli'den 14 yarışmacı katıldı. Yarışları sonunda genel klasmanında İstanbul'dan Volkan Gonülalan ve Caner Akkafa birinciliği alırken, Ankara'dan Mustafa Özgiray ve Ali İhsan Güneş ikinciliği, İstanbul'dan Ümit Güvendik ve İbrahim Gürleç ise üçüncülüğü aldı.

Sınıf klasmanında 1. ayakta Cengiz İnceli ve Bayram Eyri birinciliği, Himmet Şengül ve Muharrem Küçükdemir ikinciliği, Ersin Kurtar ve Alper Bozbıyık üçüncü olurken, 2. ayakta Güvenç Top ve Selçuk Akkafa birinci, İsa Ataman ve Ramazan Ayyüce ise ikinci oldu. Sınıf klasmanında 3 ayak yarışında ise, Volkan Gonülalan ve Caner Akkafa birinciliği alırken, Mustafa Özgiray ve Ali İhsan Güneş ikinciliği, Ümit Güvendik ve İbrahim Gürleç ise üçüncülüğü aldı. Dereceye giren yarışmacılara ödülleri Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, İlçe Emniyet Müdürü
Yunus Kara ve İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen İsmail Akkan tarafından Park Otel'de düzenlenen törenle takdim edildi.
Genel klasmanda birinci olan Volkan Gönülalan ve Caner Akaya şampiyonluklarını şampanya patlatarak kutladı.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler