×

SEVGİLİLER... Assos'da aşk başkadır. 66 kişi tarafından bu hafta okundu

SEVGİLİLER...  Assos'da aşk başkadır.

Dünyada bir örneği sadece Avusturya'da olan The Rock Restaurant'taki müthiş gala ücretsiz Kartal Yuvası'nda 2 gece 2 kişi (13-14 şubat)  standart odalarda 750 TL, şömineli suitlerde 950 TL imiş. Kayalar Terrace'da kalırsanız müthiş gala yine ücretin içinde 2 gece 2 kişi (13-14 şubat) standart odalarda 700 TL, suitlerde 800 TL. Üstelik her iki otelde de her gün 14.00 e kadar brunch. Şımartılacaksınız... www.idaassos.com.tr

Kartal Yuvası Otel tamamen doğada, denizden 160m. rakımda, sessizliğin sesini dinleyebileceğiniz (bülbül ve diğer kuş sesleri hariç) her türlü yaşam alanlarına sahip, kamelyaları, odalarının tamamında teras yada balkonuyla, müthiş bir doğa ve manzara ziyafeti sunuyor.

Kayalar Terrace ise köy dinginliğini modern tarzdaki bir otel konseptiyle size sunuyor. İster muhteşem terasından Midilli'ye 3 kez güneşi batırın, ister yakamozu elinizle tutun, ister kayan yıldızları sayın ama sabah horozun alarmına tabiisiniz...

Kartal Yuvası Otel'de her cumartesi oğlak çevirme ve Fasıl günü. Birbirine 4 km mesafedeki her iki otel etrafında uzun yada kısa yürüyüş parkurları mevcut.Yürüyüş sonunda yada molada istek üzerine sucuk-ekmek,çay-kahve keyfi mümkün. Assos(Behramkale)(9km), Truva antik kentlerine(60km), Adatepe tarihi köyüne, Zeus Altarına, Mıhlı Şelalesine(14km), Kaz dağları Milli Parkına(40km)isteğiniz üzerine geziler düzenleyebiliyor yada sizi yönlendiriyorlar. Oteller aynı zamanda jeep safari yada balık avı organizasyonları düzenliyorlar.

Telefon 1 : +90 286 723 4602
Telefon 2 : +90 545 207 3036
Web Adresi :
Adres : Kayalar köyü No: 24 Ayvacık / Çanakkale

Denize Mesafe : 4 km
Havaalanına Mesafe : 60 km

Yol Tarifi  Edremit-Küçükkuyu istikametinden geliyorsanız,Küçükkuyu'yu geçer geçmez sola Assos sahil yoluna girip 10.km den sağa Kayalar Köyüne çıkıyorsunuz.
Çanakkale yönünden geliyorsanız,Ayvacık çıkışından sağa Assos yönüne dönüp,2.5km. kadar sonraki köprüden hemen sonra sola,Kayalar Köyü yoluna girerseniz 6km. sonra oteldesiniz.

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler