Etstur un Gemi Turları ile Masmavi Bir Yolculuk!

Etstur’un dünyanın farklı coğrafyalarında, yeni keşiflere yelken açan gemi turlarıyla masmavi bir yolculuğa hazır olun! Ayaklarınızı yerden kesecek bu gezilerde değişik kültürlere yolculuk edecek ve yeni dünyaları keşfedeceksiniz. 5 yıldızlı otel konforunu da unutmamak lazım. Gemi turları ile Akdeniz’den Amerika kıtasının rüya limanlarına; buzullarla kaplı fiyortlardan sıcacık iklimlere unutulmaz bir serüven sizi bekliyor.

20 yıllık tecrübesiyle Türk turizm sektörünün lideri olan Etstur, dünyanın dört bir köşesinde maviliklerde yol alan uluslararası gemi firmalarının birbirinden donanımlı gemileriyle misafirlerine unutulmaz yolculuklar sunuyor. Türkiye çıkışlı gemi turlarının yanı sıra, vizesiz turlar, Yunan adaları turları, Akdeniz turları, Norveç fiyortları turları, Baltık başkentleri turları, temalı turlar, transatlantik turları, lüks yat turları, nehir turları farklı ülkeler ve kıtalarda meraklılarını bekliyor.

Açık büfe veya a la carte sunumlarıyla sabah, öğlen ve akşam yemekleri, atıştırmalıklar eşliğinde beş çayları, gece geç saatlerde açık büfe yemek çeşitleri, çeşitli partiler, canlı şovlar, animasyonlar, aktivite seçenekleri bu ayrıcalıklı gemi turlarının unutulmazları arasında…

Tüm bu uluslararası turların yanı sıra Etstur‘un deniz yolculuğuna yeni bir boyut getiren Aegean Paradise Gemisi’nin vizesiz Yunan adaları turları ile denizler üzerinde masmavi bir yolculukla farklı kültürleri keşfetme şansı da ayrıca sizi bekliyor.

20 yılı aşan deneyimiyle Türk turizminin lideri Etstur, kendi gemi turlarının yanı sıra uluslararası gemi firmalarının birbirinden özel turlarını da sunuyor. Oldukça görkemli tur gemilerinde gerçekleşecek geziler boyunca Norveç fiyortları, Baltık başkentleri, Yunan adaları, Akdeniz gibi farklı coğrafyaları keşfedebilir, kendinize uygun bir tarihte gemi turu ayrıcalığı yaşamanın keyfine varabilirsiniz.

Etstur’un bu gemi turlarında birbirinden konforlu gemilerle otel keyfine hazır olun! Bakımları her yıl düzenli olarak yapılan bu lüks gemilerde rahat bir şekilde seyahat ederken güvenlik konusunda da endişelenmenize gerek yok çünkü her biri özel sistemlere sahip.

Gemi turlarının diğer önemli özellikleri de zengin dünya mutfaklarından lezzetler sunan restoranları, konforlu konaklama alternatifleriyle kabinleri, gün boyunca havuz, güneş, buz pateni, tırmanma duvarı, voleybol, basketbol, golf sahaları, fitness, aerobik gibi aktiviteleri; akşamları gece kulüpleri, casino, kabare show, dans yarışmaları, kokteyller, partiler, sinema, konserler gibi eğlence olanakları olarak dikkat çekiyor.

Etstur, cruise yolculuğuna yeni bir boyut getiren gemisi ile de vizesiz Yunan adaları turlarında oldukça iddialı. Okyanuslara yakışır adalar gemisi olarak dikkat çeken gemi yaz ayları boyunca Santorini, Mikonos, Midilli, Sakız, Rodos ve Pire’nin limanlarında demir atacak ve misafirlerine Yunan kültürünü yakından yaşatacak.