Kışın Kaş'ta Villa Keyfi, Lykia Flora Villaları

Kaş’ı özleyenler, ‘şimdi orada olsaydım’ diyenlere gelsin bu önerimiz…

Kaş’a gelin ve hangi mevsim olursa olsun Lykia-Flora Villalarında kalın…Kaş’ta mevsimleri şöyle sayarlar: İlkbahar-Yaz-Sonbahar-KAŞ! Gerçekten tam da öyledir; Kaş’ta kış da çoğunlukla güneşli ve ılıktır. Denizin derin mavisi iyice derinleşir, gün batımlarında fotoğraf çekmeye doyamazsınız.Kırlardan, bahçelerinden çiçekler hiç eksik olmaz; her dem yeşil tipik Akdeniz bitki örtüsü neler barındırır içinde neler… Kasımdan itibaren nergisler, sütleğenler açar; zaten begonviller hiç durmaz. Aralık ve Ocak’ta portakallar, limonlar, mandalinalar bir yandan meyve, bir yandan çiçek verir mis gibi kokular saçarak. Yenidünya ağaçlarının çiçeklerinin nasıl koktuğunu hiç deneyimlediniz mi? İnanamayacaksınız.

Şubatta kırlarda anemonlar hüküm sürer rengârenk, badem ağaçları gelin alayı gibidir köy yollarında. Yarımada özellikle mimozalar açtığında Mart’ta görülmelidir mutlaka. Yazı anlatmıyoruz; zaten biliyorsunuz. Yaz günlerini gecelerini de siz yazın bize lütfen. Ama sakın dolunayın yükselişinin, Meis Adası ile Kaş’ın arasındaki denizi bir gümüş tepsi haline getirişinin fotoğrafını çekmeyi ve bizimle paylaşmayı unutmayın! Yaz akşamlarında parfüm kullanmayın boşuna; ne yaparsanız yapın havayı dolduran yasemin kokularını bastıramazsınız. Plajların ve tekne turlarının tadı iyice gelmiştir artık.

Gelelim Lykia-Flora Villalarından bahsetmeye: Kaş Çukurbağ Yarımadasında Meis Adasının tam karşısında konumlanan Lykia Flora Villas, Kaş’ı günlere değil, gönlüne sığdıranları konforlu villalarıyla karşılıyor misafirlerini.

Uzun süreli konaklamalar için çok uygun olan villaların güncel fiyatlarını lütfen sorunuz. Konaklama tarihinden 3 ay evvel yapılan Erken rezervasyonlarda, iki kişilik en az 1 haftalık konaklamalarda veya en az 2 haftalık konaklamalar için Küçükoteller adını verdiğinizde %10 indirim yapıyorlar.

İrtibat whattsapp 0532 3220015 veya https://www.kucukoteller.com.tr/lykia-flora-villalari

Balayı çiftleri, arkadaş grupları, çocuklarıyla tatil yapan, uzaktan çalışan, ilham arayan herkes için 4 MEVSİM bir huzur üssü olan villaların isimleri de sanki mis kokan bir narenciye bahçesi gibi; Villa Limon, Villa Portakal ve Villa Mandalina! Büyük bir bahçe içerisinde bulunan villaların hepsi deniz manzaralı ve plaja uzaklığı da sadece 150 metre. Her birinin bahçesindeki palmiye adacıklı havuzlar ise salonunun iki adım ötesinde Akdeniz manzarasında yüzmeyi sevenlere…

Müstakil villalarda renkli bahçe peyzajının yanında, iç donanımda da her şey düşünülmüş; 3 odalı villaların her biri 150 metrekarelik kullanım alanıyla 6 misafirin konforla konaklayabileceği ferah mekanlar sunuyor. Self – catering villaların mutfağında kendi yemeğinizi kendiniz hazırlayabiliyor, terasında barbekü yapabiliyor, havuz başında muhteşem sofralar kurabiliyorsunuz..

Balkonundan dalga sesi duyduğunuz odaların yanında, iki villada havuz altında konumlanan iki kişilik birer stüdyo daire de mevcut. İsterseniz villaya ilaveten burayı da kiralayabilirsiniz ve toplamda 8 kişi konaklayabilirsiniz..

Sahipleri Meral ve Burhan Şenerdi’nin sevgi ve misafirperverliklerini kattığı villalar salonlarındaki şömine ve elektrikli yerden ısıtma sistemiyle kış dahil her mevsim konaklamaya hazır. Kaş’ta her mevsimin kendine özgü eşsiz güzellikleri var..Villalara maalesef evcil hayvan kabul edilmiyor.Lykia-Flora Villas Dalaman Havalimanı arası 160 km..

Tatilinize biraz keşif katmak isterseniz Kekova, Bodamya ve Patara bu keşfin en güzel rotalarından. Bölge antik kentler açısından da zengin, mevsim uygunsa tarihin ayak izleriyle dolu Likya Yolu yürüyüşleri ve paragliding, kanyoning, kayaking, tekne turları, dalış yapabilirsiniz..Hadi, şimdi Kaş’a kaçma zamanı…