×
Kıbrıs'ta Ne Yapılır?

En başta, deniz turizmi diyecek olursak, hemen hemen yılın büyük bir bölümünde denize rahatlıkla girilebilmektedir. Uzun ve güzel plajların tadını çıkartın. Kıbrıs'ta özellikle yakın tarihimiz için büyük önem arz eden hatıralar ve izler var buraları da gezebilirsiniz. Ünü dünyaya yayılmış birçok kumarhane bulunmakta ve şansını denemek isteyenlerle dolu. Kıbrıs'ta trafik, ülkemize göre tersten yani soldan akıyor, bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Kıbrıs’ta her şeyi bir yana bırakın yapılacak en önemli iki şey alışveriş ve eğlence. Kıbrıs’a geldiğinizde pek çok farklı mağaza ve dükkândan alışveriş yapabilirsiniz. Fiyatlar Türkiye ile kıyaslandığında biraz daha fazla olabilir. Alışveriş dışında gece kulüpleri, barlar, eğlence mekânları ve casinolarda vakit geçirebilirsiniz.
Kıbrıs sokaklarında gezebilir, yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilir ve bolca fotoğraf çekebilirsiniz.
Kıbrıs’ın tertemiz plajlarında Akdeniz’in masmavi sularının ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Gün boyunca tekne turlarına çıkabilir, su sporları ile ilgilenebilir ya da sadece denizin keyfini çıkarabilirsiniz.
Girne, Lefkoşa ve Gaizmağosa gibi Kıbrıs’ın farklı şehirlerinde çok sayıda cami, kilise, han, katedral ve manastır bulunuyor. Buraları ziyaret edebilirsiniz. Kıbrıs müzelerini gezebilirsiniz. Mavi Köşk olarak bilinen ve ilginç bir hikâyeye ev sahipliği yapan mekânı ziyaret edebilirsiniz. Girne Kalesi’ni görebilirsiniz. Kıbrıs Barış Harekâtı zamanını belgeleyen ve sergileyen müzeleri ziyaret edebilirsiniz. Venedik Sarayı’nı gezebilirsiniz.
Girne’nin en turistik bölgelerinden biri olan Liman Bölgesi’ne gidebilirsiniz.
Akşamları, Kıbrıs’ın ünlü balık restoranlarında taze mevsim balıklarının, Kıbrıs’a özel deniz ürünlerinin ve çeşit çeşit zeytinyağlı mezelerin tadına şarabınız ya da rakınız eşliğinde bakabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler