Kumluca Nasıl Gidilir

Kumluca, Türkiye'nin Antalya ilinde bulunan bir ilçedir. İlçeye birkaç farklı ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İşte Kumluca'ya nasıl gidileceği hakkında bilmeniz gerekenler:
Hava Yolu: Kumluca'ya en yakın havaalanı, yaklaşık 120 km uzaklıktaki Antalya Havalimanı'dır. Antalya Havalimanı'na birçok yerli ve uluslararası havayolu şirketi uçuş düzenlemektedir. Antalya Havalimanı'na indikten sonra, taksi veya otobüsle Kumluca'ya ulaşabilirsiniz.
Karayolu: Kumluca, Antalya'ya yaklaşık 85 km uzaklıkta yer almaktadır. Antalya'dan Kumluca'ya ulaşmak için birçok otobüs seferi düzenlenmektedir. Ayrıca özel araçla seyahat ediyorsanız, Antalya'dan Kumluca'ya giden D400 karayolunu kullanabilirsiniz.
Demiryolu: Kumluca'ya yakın bir tren istasyonu bulunmamaktadır. En yakın tren istasyonu Antalya'da yer almaktadır. Antalya'dan sonra otobüs veya taksi ile Kumluca'ya gitmek mümkündür.
Kumluca'ya seyahat ederken, doğal güzellikleri keşfetmek için Araba Kiralama veya tur firmaları da tercih edilebilir. Bu seçenekler de seyahatinize daha fazla esneklik ve konfor sağlayabilir.

Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
19.07.2024
Çıkış
20.07.2024
Misafirler
2 misafir

Esperanza Hotel Of Lykia, +12 - Karaöz Köyü

5.0 · Harika · 10 yorum
Esperanza Hotel Of Lykia, +12 - Karaöz Köyü, Kumluca Antalya
En iyi fiyat alınıyor

Sıkça Sorulan Sorular

Kumluca Karaöz'de çiftler için en uygun oteller hangileridir?
Esperanza Hotel Of Lykia : Gündelik şeylerin kendini hatırlatmadığı bambaşka bir huzur vahası... Melanippe Hotel hem manzarasıyla, hem konsepti ile göz kamaştırıcı.
Kumluca bölgesinde manzarası ile dikkat çeken oteller hangileridir?
Melanippe Hotel gerçekten büyüleyici bir manzaraya sahip.
Kumluca bölgesinde tavsiye edebileceğiniz en iyi oteller hangileridir?
Karaöz köyünde yer alan Esperenza Hotel Of Likya'ya ayak bastığınız an benzersiz atmosferi olan manzarasının içinde bulunuyorsunuz kendinizi... Melanipe Relaxing Hotel ise diğer bir popüler tercihimiz.
Kumluca bölgesinde bulunan otellerin ortalama fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Kumluca bölgesinde güzel kahvaltı servisi olan oteller hangileridir?
Hem Melanippe Relaxing Hotel hem de Esperanza Hotel yöresel sunumları ile çok başarılı.
Kumluca bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
Antalya Havalimanı Kumluca'ya 109 km uzaklıkta bulunuyor. Önerilerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.
Kumluca bölgesinde şöminesi bulunan oteller hangileridir?
Esperanza Hotel Of Lykia'da mutlak sükunetin hakimiyeti altında olmaktan dolayı müthiş bir huzur hissedeceksiniz. 12 ay boyunca açık. Şöminenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz...
Kumluca bölgesinde bulunan romantik oteller hangileridir?
Melanippe Relaxing Hotel bölgenin en romantik otellerinden biri.
Kumluca bölgesinde Akdeniz Araştırmaları Enstitüsü yakınındaki oteller hangileridir?
Suna & İnan Kıraç Akdeniz Medeniyetleri Araştırma Merkezi; Kaleiçi’nde görkemli bir Rum konağı. Suna ve İnan Kıraç tarafından restore edilmiş. İç avlusunda da Aya Yorgi Kilisesi bulunuyor. Avlunun zemini ‘’Podima Taşı’’ denilen mozaik ile kaplı. Muazzam bir doku! Aynı zamanda içinde zengin bir kütüphanesi de bulunuyor. Ziyaret edilmesi gereken yerlerden kesinlikle. Otel önerilerimiz için sitemizi inceleyebilirsiniz.