Turunç Rehberi

Yeşil ile Mavinin Buluştuğu Yerde Buluşalım…
Sizleri şirin mi şirin, inanılmaz güzel bir yere davet ediyoruz. Ormanlık bir alanda yol boyunca ilerlerken birden deniz, ufuk çizgisiyle birlikte, karşınıza çıkıyor ve ardından Marmaris'in incilerinden bir yere olan Turunç Köyü karşınıza çıkıyor. Size sürpriz yaparcasına. Deyim yerindeyse yeşil ile mavinin buluştuğu yerde buluşalım dercesine.
Turunç Köyü bölge olarak Marmaris'e bağlı güzel, doğal, şirin bir köydür. Mavi bayraklı plajı ile tertemiz sularını size hediye ediyor. Turist canlısı, samimi halkıyla da birlikte sanki kendinizi evinizde hissediyorsunuz Turunç'ta. Hemen etrafındaki tepelerde gür ormanlar mavi deniz ile birlikte ortama çok güzel bir betimleme katan cinsten.
Turunç'a her zaman gelebilirsiniz tabi ama genel itibari ile 7-8 ay boyunca denize çok rahat bir şekilde giriliyor. Yoğun yaz döneminde gelebileceğiniz gibi haziran başlangıcı ve eylül başlangıcı da Turunç tam istediğiniz nitelikte oluyor.
Turunç'ta sadece deniz yok ve yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmakta. Su altı dalışı ile alakadar olarak köyde aradığınız her şeyi bulabilir ve hatta ders bile alabilirsiniz. Aynı zamanda Turunç tam bir tekne durağıdır. Deniz turlarına çıkan tekneler Turunç'a da mutlaka uğrar ve hatta bazıları buradan hareket eder. Dolayısı ile güzel bir deniz turu ya da tekne turu için Turunç çok ideal bir yerdir. Tüm bunlara ilave olarak, Turunç Köyü etrafında doğa yürüyüşleri yapabilir, bisiklet turlarına çıkabilir ve kamp da yapabilirsiniz. Jeep-Safari ve ATV turlarının da bulunduğu Turunç hem aktivite olarak hem de plaj olarak tam aradığınız nitelikte bir yer. Yeni deneyimler kazanmak ve yeni insanlarla tanışmak için de oldukça müsait. Her ne kadar gezilecek tarihi yerler pek çok olmasa da ve yemek mekânları biraz az olsa da bu durum ihtiyaçlarınızı karşılayamayacağınız manasına gelmiyor. Turunç'a gelenler buradan hep mutlu ayrılıyor.

Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
04.03.2024
Çıkış
05.03.2024
Misafirler
2 misafir
Güzel bir lokasyon, güzel manzara, güzel bir deniz ve güzel bir tatil.
En iyi fiyat alınıyor
5.0 · Harika · 3 yorum
En iyi fiyat alınıyor
Şu anda kapalı
15 Nis ile 31 Eki arasında açık

Pilos Deluxe Hotel

3.0 · Ortalama · 1 yorum
En iyi fiyat alınıyor

Sıkça Sorulan Sorular

Turunç bölgesindeki ortalama otel fiyatları nedir?
Otel fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Turunç bölgesinde kalmak için en iyi oteller hangileri?
Dionysos Hotel, sonsuzluk havuzu ile muhteşem manzarasında özel bir konaklama sunuyor.
Turunç bölgesindeki havaalanına yakın en iyi oteller hangileridir?
Dalaman Havaalanı 120 km uzaklıkta bulunuyor. Tavsiyelerimize sitemizden göz atabilirsiniz.
Turunç bölgesinde yetişkin oteller hangileri?
Lavanta Hotel, tek başına dağın yamacında, cephesi bembeyaz düzgün bir yer. Deniz nefis.