Şanlıurfa Otelleri

Peygamberler şehri diye bilinen Şanlıurfa’da, tarihi ve doğal güzelliklerini, Balıklı Gölü görmeye gelen çok sayıda misafiri ağırlayan Şanlıurfa otelleri kalite ve konfordan ödün vermiyorlar.

Şanlıurfa Otelleri için tıklayınız
Şanlıurfa Otelleri

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin turizm potansiyeli en yüksek olan şehirlerinden biri olan Şanlıurfa, doğuda Mardin, batıda Gaziantep, kuzeyde Diyarbakır gibi büyük şehirlerle çevrilidir. Gerek tarihi ve doğal güzellikleri gerek kültürü gerekse de Balıklı Gölü ve sıra geceleri ile görülmeye değer şehirlerimizden biridir. Şanlıurfa’da yılın her dönemi hizmete açık olan ve yerli yabancı çok sayıda turisti ağırlayan pek çok konaklama tesisi var. Şehir otelinden butik otele, küçük otelden konuk evine kadar pek çok konaklama tesisi bulabilirsiniz. Şanlıurfa otelleri ister turistik isterseniz de iş seyahatleriniz için size her türlü imkânı sunuyorlar. Üstelik şehirdeki pek çok merkezi noktaya da yakın konumlanmışlar. Yılın her ayı hizmete açıklar. Şanlıurfa otellerinin restoranları da size yöreye özgü birçok farklı lezzeti tatma imkânı veriyor. Şanlıurfa otelleri her kesimden bütçeye hitap edecek fiyatlara sahipler. Siz de Şanlıurfa otellerini, uygun fiyat seçenekleri ve rezervasyon imkanlarını sitemizi inceleyerek görebilirsiniz.

 • Cevahir Konukevi - Şanlıurfa

  Promosyon

  Cevahir Konukevi - Şanlıurfa Promosyon

   Şanlıurfa Yöresine özgü olan Sıra gecesi eğlence proğramı haftanın 3 günü otelimzde yapılmaktadır.Çarşamba,Cuma ve Cumartesi akşamları yapılan proğrama akşam yemeği dahildir.

  Güneydoğu Anadolu Bölgesi / Şanlıurfa / Şanlıurfa
  Otel Bu Ay Açık
  Tarihin beşiğinde tarih ve medeniyetlerle yoğrulmuş her taşı.....
  Nasıl Bir Yer? : Kültür oteli, Tarihi Otel
  Yorumlar : 5
  5 / 5
  Sayfası 22137 kez ziyaret edilmiş
  Son Rezervasyon Talebi 3 gün önce