×

Terra Villalarında Dağ Evi ve Yılbaşı Konaklaması 1001 kişi tarafından bu hafta okundu

Terra Villa – Ula Gökova

Terra Villaları son yıllarda giderek çeşitlenen ülke turizminde yeni bir alternatif olarak sizlere hizmet vermektedir. Villalar Gökova Ataköy köyünün yaslandığı orman içinde köy kültürünü yansıtan otantik değerlere önem verilmiş ve evlerin içi ve etrafı olabildiğince rustik donatılmıştır. Her villada şömine bulunmakta ayrıca klima ve elektrikli ısıtıcılar ile ısınmanız garanti edilmektedir.

Terra villalarının Gökova bulunması sayesinde birçok tarihi, rustik, otantik merkezlere dakikalar mesafede yer almaktadır. Günübirlik geziler ile birçok mekânı gezme imkânına sahip olabilirsiniz. Villa kapasitesine bağlı olarak kişi sınırlaması olmaksızın geceliği 300 TL den sizleri de misafirlerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Villa yatak kapasiteleri; Terra Punto 2 Kişi

Terra Nova – Ultima ve Incognita 4 Kisi + 1

Yılbaşı

Yeni yılı en değer verdiğiniz insanlar ile böyle bir ortamda karşılamak isterseniz Terra villaları sizin için en doğru seçeneklerden biri olacaktır. Yeni yıl için;

31 Aralık 2014 ile 4 Ocak 2015 tarihleri arasında Villa Fiyatları 4 gece konaklamada 1100 TL / Villa, 3 Gece Konaklamada 800 TL / Villa başınadır.

Telefon 1 : +90 533 323 34 44
Web Adresi :
www.kucukoteller.com.tr/terra-villalari
Adres :
Ataköy Köyü, Gökova - Ula / Muğla
KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler