İksir Resort Town da, kendi yaşam iksirinizi buluyorsunuz

Fark yaratan sömestr tatili… İksir Resort Town’da, kendi yaşam iksirinizi buluyorsunuz…

Doğa harikası bu coğrafyada, çam, köknar ormanlarıyla kaplı Ballıdağ’ın bol oksijeni ile kanınız temizlenerek bedeniniz yenilenirken, muhteşem manzara ve doğada yapacağınız onlarca aktivite İksir Resort Town Tatil Kasabası’nda sizleri bekliyor.

İksir Resort Town’da, ‘Sömestr Tatili Hediyesi’

Kastamonu-Daday’daki İksir Resort Town Tatil Kasabası’nda; her yaş ve ilgi grubundaki aile bireyleriniz ile isterseniz ayrı ayrı veya birlikte eğlenebilir, bireysel deneyimlerinizi sevdiklerinizle paylaşabilmenin doyumsuz hazzını yaşayabilirsiniz.
Atlı sporlar merkezinde profesyonel biniş eğitimleri, doğada serbest at binişleri, kışın sıcacık havuzda yüzme ve hamam keyfi, trekking, Atv, Jeep safari, kışın hediklerle doğa yürüyüşleri, Snow tube ile kar eğlencesi, kızaklar ile kış keyfi, kayak turları, bisiklet, faytonla şehir turu, ahşap atölyesinde kızak yapımı gibi 50’nin üzerinde aktiviteyi, sevdiklerinizle birlikte yaparak dolu dolu bir sömestr tatili geçirmeye hazır mısınız?

Çocuklar sömestr tatili sırasında; binicilik eğitiminden ahşap atölyesinde hediyelik eşya yapımına, buzdan ve kardan yaratıcı heykeller yapımından, satranç turnuvalarına kadar onlarca deneyim kazanıp hem eğlenip hem öğrenirken, unutulmaz anılarla dolu bir sömestr tatili yaşayacaklardır. Bu anılarınızı ölümsüzleştiren kendi çektiğiniz fotoğraflarla, geleneksel ödüllü İksir Fotoğraf Yarışmasına katılabilirsiniz. Fotoğraf makinelerinizi yanınıza almayı unutmayınız.

Kış mevsiminde, karda fark yaratan eğlenceler

Sömestr tatili sırasında çocuğunuz; sıcacık manejde belki de ilk kez bir başka canlı ile dostluğu keşfeder, serbest binişler yapar veya binicilik eğitimi alabilirler. Kardan kendi yaratıcılığı ile dilediği heykelleri yaparak eğlence ve sanatla iç içe dakikalar geçirilebilir. Ahşap atölyesinde hep beraber yapacağınız kızaklarla kayarken yaratıcılığınızın da farkına varırsınız. Fotoğraf severler, çekmiş oldukları fotoğraflar ile İksir Kış Fotoğrafları Yarışmasına katılabilirler.
Bu arada, kış mevsimi için, en güzel doğal şurup yapana sürpriz hediyeler de var. Doğal şurup yapımı için yeni İKSİR formülleri getirin, deneyin, kazanın ve Siz de kendi Yaşam İksirinizi bulun.
Gündüzleri çeşitli aktivitelerle eğlenip yeni deneyimler kazanırken, akşamları da sıcak şömine başında müzik ve birbirinden lezzetli yemekler ile eğlenceye devam edip günün keyfini tamamlayacaksınız…

Bu oteli sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Teşekkür ederiz.

 

Sezon : 12 Ay
Oda Sayısı : 60
Kontak Kişi : Duygu Ece Aydin
Telefon 1 : +90 366 616 10 16
Telefon 2 : +90 532 302 91 84
Adres: Daday Kelebek Mah. 37860 Daday - Kastamonu
 
Denize Olan Mesafe : 100 KM
Havaalanına Olan Mesafe : 4 SAAT