İkaria Adası'na Nasıl Gidilir

İkaria Adası'na Türkiye'den ulaşmak için birkaç seçenek bulunmaktadır:

1. Feribotlarla: Türkiye'nin Kuşadası limanlarından kalkan feribotlarla Samos ordan da İkaria Adası'na ulaşabilirsiniz. Bu feribot seferleri genellikle yaz aylarında yoğunlaşır ve düzenli olarak gerçekleşir. Feribot seyahati genellikle ortalama birkaç saat sürer, bu yüzden seyahat planınızı buna göre ayarlamanız önemlidir.

2. Uçakla: İkaria Adası'na Türkiye'den uçakla da ulaşabilirsiniz. Yunanistan'ın başkenti Atina veya ikinci büyük şehri Selanik'ten İkaria'ya uçuşlar mevcuttur. Bu uçuşlar genellikle küçük ve yerel havayolu şirketleri tarafından sağlanır ve sezonluk olarak değişebilir. İkaria Adası'nın Ikarus Uluslararası Havalimanı'na varıştan sonra, adanın farklı bölgelerine ulaşım için yerel otobüs veya taksi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İkaria Adası'na Türkiye'den gitmek için tercih ettiğiniz ulaşım yöntemine bağlı olarak seyahat öncesinde rezervasyon yapmanız önemlidir. Feribot veya uçak biletlerinizi mümkün olduğunca önceden ayırtarak seyahat planınızı daha iyi organize edebilirsiniz.

Filtreler
Tesisteki Olanaklar
Tümünü Gör (14)
Daha Az Göster
Nereye Gidiyorsunuz?
Giriş
18.07.2024
Çıkış
19.07.2024
Misafirler
2 misafir

Anarrousa Studios & Apartments

Anarrousa Studios & Apartments,Ikaria Adası Yunanistan
En iyi fiyat alınıyor
Blue SeaSide Studios,Ikaria Adası Yunanistan
En iyi fiyat alınıyor
Blue SeaSide Studios,Ikaria Adası Yunanistan
En iyi fiyat alınıyor
Peskesi Ikaria,Ikaria Adası Yunanistan
En iyi fiyat alınıyor
Selene, Ikaria Adası Yunanistan
En iyi fiyat alınıyor
Toxotis Villas,Ikaria Adası Yunanistan
En iyi fiyat alınıyor