×

Olimpos'ta Ne Yapılır?


Müze boyutundaki Roma Hamamları’nı görebilirsiniz.Mezartaşları ilginizi çekecektir. Müzenin önünde ise Çal Dağ’ından çıkan dünyada eşi benzeri bulunmayan Pamukkale var buraya gidip ziyaret edebilirsiniz.Tepede yer alan Roma mimarisi tarzındaki tiyatroyu görebilirsiniz.

Önemli bir doğalgaz kaynağı olan Çıralı Köyü yanındaki Yanartaş'a mutlaka gitmeli ve doğanın bu müthiş an'ına, taşların arasından çıkan alevlere tanıklık etmelisiniz.

Olimpos'ta Ne Yapılır? Olimpos gibi doğanın kucağında bir tatil beldesinde, sabahın ilk ışıkları ile birlikte Milli Park’ta güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Yürüyüşün hemen ardından organik ve muhteşem bir sabah kahvaltısı ile güne başlamalısınız. İsterseniz bu kahvaltınızı Uluçınar beldesinde de yapabilirsiniz. Hem çınarların gölgesinde bir kahvaltı güzel olacaktır. Sonrasında Uluçınar’da gezmelisiniz. Gün içinde Olimpos’ta gezebilirsiniz. Denize girebilir ve denizin, güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Çıralı’ya gidebilirsiniz. Sahilde caretta carettalar seyrederken güneşlenebilirsiniz. Yakınlardaki Yanartaş’a gidebilirsiniz. Günübirlik tekne turlarına katılarak Ceneviz ve Sazak Koyları’nı görebilir, gizli kalmış koyları keşfedebilirsiniz. Dalış, kano, su kayağı gibi sporları yapabilirsiniz. Kaya tırmanışı yapabilirsiniz. Fotoğraf çekebilirsiniz. Bey Dağları Milli Parkı’nda cip safari yapabilirsiniz. Akşamları güzel bir balık ziyafetinden sonra soluğu Olimpos’un, eğlencenin doruğa çıktığı barlarında ve gece kulüplerinde alabilirsiniz.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Detaylı Arama Yapın{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
5 üzerinden Konuk Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

KucukOteller.com.tr uygulaması
Uygulamayı indirin ve mobile olarak rezervasyon yapın
Favorilere Ekle
Favoriler