×
Rize'de Gezilecek Yerler

Gez – Gör: Zilkale ‘de tabiat ve manzara harika, dışarıdan görmediğiniz ama içinden her yeri görebileceğiniz muazzam bir kale.

Haremtepe - Çeçeva köyü’de tam fotoğraflık köy. Çat vadisi yine aynı şekilde. Say say bitmez aslında Rize.
İyidere Pileki tesislerine gidin.. şarıl şarıl akan deresine ayaklarınızı sokun ve o güzel doğada ayaklarınız Rize’nin serin sularındayken miss gibi rize çayınızı da keyifle yudumlayın...Dere kenarından ilerleyen 2 km lik yürüyüş yolunu takip ederek Pileki mağarasına tırmanın. Mağara görülmeye değer diyemem fakat o tepenin manzarası harika. Zipline ve piknik alanları da mevcut
Rize ve Artvin’de bolcana Serender denen bir yapıyla karşılaştık. Bir çeşit eskilerin soğuk hava deposu olarak kullandığı bir ahşap yapı. Serender’de saklanan mısır vs  lere fare çıkamasın diye serender’lerin 4 ayağında da yuvarlak tekerler var, çünkü fareler ters dönemez ve o tekeri geçemezlermiş. Serender’den bir şey alınacağı vakit merdiven dayanır, iş bitince de merdiveni çekerlermiş.
Eğer rize gito yaylasına giderseniz, yemek ve kahvaltısı müthiş işletmecilerinin mükemmel tatlı olduğunu bir dag evi vartevor dağ evi tavsiye edilir.

Göller Bölgesi: Yukarı Kavron’un göller bölgesinde Karadeniz gölü’nde mola, kısa bir çıkışla Kaçkar zirvesini göreceğiniz Çengovit göllerine ulaşın. Piknik yapıldıktan sonra da Kavron yaylasına inin.

Daha fazla
×
Fiyat aralığı
{{Math.round(similars.filters.pricerange[0])}}
{{Math.round(similars.filters.pricerange[1])}}
Filtreler
{ $class.adwords->Write(1) }
 
Fiyatları Gör
{{hotel.zone}} Merkez: {{hotel.distance.citycenter.distance}} {{hotel.distance.citycenter.type.toLowerCase()}}
Nasıl Bir Yer {{ hotel.nasilbiryer }}
Yorum Puanı
{{hotel.avarage}}
Program Ortağı
Özel Teklif
{{hotel.specialoffers}}
Fırsatlar için tıklayın
{{hotel.fiyat_min.discount}}% indirim
{{hotel.fiyat_min.total}} {{hotel.fiyat_min.price}} TRY
Şu an Kapalı

Oteller Listeleniyor

Favorilere Ekle
Favoriler